Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Kelly Rizzo eşi Bob Saget'in son sözlerini açıkladı
    1

    Türkiye'de "Bizim Ev" adıyla ekranlara gelen 1987-1995 yıllarındaki popüler yapım "Full House"un başrolündeki Bob Saget (65), 9 Ocak'ta yaşamını yitirmişti.

    Dört gün önce son yolculuğuna uğurlanan Saget'in, vefat etmeden önce eşi Kelly Rizzo'ya gönderdiği mesajlar ortaya çıktı.

    2

    Eşinin acısıyla sarsılan Rizzo, Hoda Kotb'un sunduğu Today adlı programa konuk oldu. Kelly Rizzo, eşiyle yaptığı son mesajlaşmayı anlattı.

    3

    "SENİ GÖRMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM"

    Bob Saget ile aralarında yaşananların "sadece aşk" olduğunu söyleyen Rizzo, onunla son konuşmalarını şu sözlerle aktardı:

    Sanırım ona 'Seni seviyorum.' dedim. O da bana 'Seni sonsuzca seviyorum.' dedi. Sonra ben ona 'Seni yarın görmek için sabırsızlanıyorum.' dedim.

    4

    "HİÇ ROL YAPMADI"

    Saget ile 2018 yılında evlenen 42 yaşındaki Kelly Rizzo, eşi için "Birlikte geçirdiğimiz her saniyeye değer verdi." ifadelerini kullandı. Rizzo, Bob Saget'in topluma karşı sergilediği sıcak tavrın "rol" olmadığını da sözlerine ekledi. Kelly Rizzo, oyuncunun yanında kim olursa olsun hep aynı kişi olduğunu belirtti.

    5

    Rizzo daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

    Hayattan zevk almak istiyordu ve çevresindeki insanları da mutlu etmek isterdi. Yani mesela bir restorana gittiğimizde bütün garsonlarla konuşurdu. Herkes onu tanırdı ve severdi.

    6

    "HAYATIN NE KADAR ZOR OLABİLECEĞİNİ BİLİYORDU"

    Kelly Rizzo, eşinin sürekli olarak çevresine "Herkese kibar davranın." mesajını verdiğini de sözlerine ekledi ve "Çünkü hayatında çok şey yaşamıştı ve hayatın ne kadar zor olabileceğini biliyordu. Bu yüzden de herkese karşı çok kibar ve sevecendi." dedi.

    7

    Rizzo ayrıca, "O hayatımda tanıdığım en iyi insandı. Çok kibardı ve harika biriydi. Hayatındaki herkes de bunu biliyordu." ifadelerini kullandı. Kelly Rizzo, eşi Bob Saget ile onu hiç tanımadan karşılaşıp kısa süre iletişim kuranların bile onun için "Bu çok özel bir insan." diye düşündüğünü de sözlerine ekledi.

    8

    Saget ile 2018'de nikah masasına oturan Rizzo, "Yeryüzündeki en inanılmaz adamla evli olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum." ifadelerini kullandı.

    9

    OTEL ODASINDA ÖLÜ BULUNDU

    Öte yandan Bob Saget, komedi turnesi için gittiği ABD'nin Florida eyaletine bağlı Orlando kentinde bir otel odasında ölü bulunmuştu. İhbar üzerine otele giden polis ve itfaiye ekipleri, ünlü oyuncuyu odasında hareketsiz bir şekilde bulmuştu.

    Saget'ın ölüm nedeni henüz açıklanmazken, dedektifler ise ünlü yıldızın ölümünde herhangi şüpheli bir durum olmadığını bildirmişti.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ