Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Kerem Bürsin sevgilisi Hande Erçel'in ayağını yerden kesti! - Magazin haberleri
    1

    Her fırsatta "Arkadaşız" açıklamasını yapan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, rol aldıkları dizinin sezon finali vermesinin ardından Maldivler'e gitmişti. Hayranları tarafından görüntülenen ikilinin aşkları belgelenmişti.

    2

    SEVGİLİSİNİN AYAĞINI YERDEN KESTİ!

    Erçel ile aşk yaşadığını uzun süre gizlemesinin ardından geçtiğimiz aylarda kabul eden ve mutlu olduklarını söyleyen Bürsin, sevgilisi ile paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

    Kerem Bürsin, kendisi gibi oyuncu olan Erçel'i havaya kaldırdığı anları 8 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı. Kullanıcılar, ünlü oyuncunun paylaşımına, "Hande mutluluktan uçuyor" ve "Kerem sevgilisinin ayağını yerden kesmiş" şeklinde yorumlar yaptı.

    3

    ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞTÜ

    Geçtiğimiz haftalarda Kerem Bürsin ile birlikteliği hakkında açıklamalarda bulunan Erçel, utangaç tavırlar sergilemişti. Oyuncu, "Yeni bir ilişki. Zaten başladığında direkt haberiniz oldu. Ben her zaman 'Hayatımda biri olduğunda öğreneceksiniz' dedim. Oldu ve öğrendiniz... Bu kadar basit. Uzun zamandır yoktu tabii ki. Dizinin başında beraber olduğumuza dair haberler çıktı. O zaman tamamen iş arkadaşlığıydı, sonra ilişkiye dönüştü" ifadelerini kullanmıştı.

    4

    "EVLİLİK" AÇIKLAMASI

    27 yaşındaki Hande Erçel, muhabirlerin, "Evlilik düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Şu an sadece işimizi yapıyoruz. Keyifli bir ilişkimiz var" demekle yetinmişti.

    5

    "HANDE İLE OLDUĞUM İÇİN ŞANSLIYIM"

    Hande Erçel'le olan ilişkisi hakkında konuşan Bürsin ise, "Kendisiyle daha önce tanışmıyorduk. Aramızda ilk tanışma günümüzü konuşuyoruz. Yani 'Ne zaman?' diye. Biz iş yüzünden bir araya geldik. Arkadaşlığımız, dostluğa dönüştü. Çok yakın arkadaş ve birbirimize zor zamanlarımızda destek olduk. Bir noktadan sonra tabii, 'Allah Allah, acaba?' dedik. Şanslıyız. Ben Hande ile olduğum için şanslıyım" demişti.

    6

    "MAÇO DEĞİLİM AMA GEÇMİŞTE HATALARIM OLDU"

    Kerem Bürsin, "Maço musunuz? Sevgilinizin kıyafetine karışır mısınız?" sorularına ise, "Bence maço değilim. Politikama maçoluk uymuyor. Feminist politikama maçoluk uymuyor. Hiç 'Geçmişte karışmadım' diyemem. Bu olayı da hata olarak görüyorum. Hatalarım oldu. El kaldırma ya da küfretme olmadı ama 'Ya bunu mu giyeceksin!' dediğim oldu ama kitaplar okuyarak bunların ne kadar yanlış olduğu gördüm" şeklinde yanıt vermişti.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ