Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Kırgın Çiçekler 99. bölümü ile bu akşam izleyicilerle buluşacak. Kırgın Çiçekler'in yeni bölümünde Meral'in, Kader'e oynadığı oyun ortaya çıkıp Meral hapse girecek mi? İşte, Kırgın Çiçekler 99. bölüm fragmanı ve özeti..

KIRGIN ÇİÇEKLER 99. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Meral suçunu kabullenince, kızlar şoka girer. Kader yurttan ayrılıp Macide ve Ejder'le yaşamaya başlar. Evde kutlama partisi verir. Partiye gelen Ali, Eylül'e aşkını itiraf eder. Zehra bu sefer Kader'e yaranmak için yeni planlar peşine düşer. Meral ise nereye gideceğini, ne yapacağını bilmez haldedir.

Neriman açığa alınır, eşyalarını toplayıp yurttan ayrılır. Kızlar, Kader ve Meral'i barıştırmak isterken, Kader kimsenin beklemediği bir karar verir. Meral dolandırıcılıktan tutuklanır.

KIRGIN ÇİÇEKLER 98. BÖLÜM ÖZETİ

Meral, Kader'e her şeyi itiraf etmek isterken, Zehra onu vazgeçirmeye çalışır. Kızlar eski yurtlarından bir arkadaşlarının ölümüyle çok üzülür. Feride ve Ali olayın peşine düşer. Songül kızlara hamile olduğunu müjdeler. Haberi alan Güney, sevinçten deliye döner.

Kader hayatındaki sır perdesini kaldırır. Neriman'ın akrabası olduğunu öğrenir. Ejder, gerçek torunun Kader olduğunu açıklar. Meral'in Kader'in yerine geçerek yalan söylediğini öğrenen kızlar büyük şok yaşarlar.