Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Nuri ALTUNTAŞ / HABERTURK MAGAZİN

Yüksel Aksu’nun yazıp yönettiği ‘İftarlık Gazoz’ filminin galası Kanyon AVM’de yapıldı. Yoğun katılımın yaşandığı galada ilgi odağı olan başrol oyuncusu Cem Yılmaz, “Muğla’da en çok özlediğim şeyi yaşadım, tanınmamayı. Rahat rahat gezdim” diyerek çekim sürecinin kendisine iyi geldiğini söyledi.

‘İftarlık Gazoz’a renkli gala!

Yüksel Aksu’nun yazıp yönettiği, başrolünü Cem Yılmaz ve Berat Efe Parlar’ın paylaştığı ‘İftarlık Gazoz’ filminin galası Kanyon AVM’de yapıldı. Gala gecesine iş, sanat ve magazin camiasından birçok ünlü isim katıldı.

Bugün vizyona giren ‘İftarlık Gazoz’un yıldızı Cem Yılmaz, gala gösterimi öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. “Çok güzel bir film oldu, 7’den 70’e kadar ilgi çekecek bir film ile karşınıza geldik. Yüksel Aksu’ya çok teşekkür ederiz, onunla çalışmak çok güzeldi” diyen Yılmaz, filmde Ege şivesiyle konuşmasıyla ilgili “Filmin tamamında zorlandım, ben o şiveyi konuşamayacak kadar iyi Türkçe konuşuyorum” diyerek herkesi güldürdü. Yöre halkının her fırsatta kendisine yardımcı olduğunu belirten komedyen, Muğla’nın ilçelerinde kendisini kimsenin tanımadığını belirtti: “En çok özlediğim şeyi yaşadım, tanınmamayı. Rahat rahat gezdim, çok güzeldi. Orada en çok Yılmaz Erdoğan’ı tanıyorlar.”

‘CEM’LE FİLM ÇEKMEK GÜZELDİ’

Filmin yönetmeni Yüksel Aksu, “Bu zamana kadar çalıştığım en konforlu set ortamı oldu. Cem Yılmaz 10 numara bir insan ve oyuncu. Cem’i yöre halkından kimse tanımadı, o da kamyoncu Ali Rıza gibi gezdi. Cem’le film çekmek çok güzeldi” dedi. ‘İftarlık Gazoz’da başrolü Cem Yılmaz’la paylaşan çocuk oyuncu Berak Efe Parlar ise “Cem Ağabey benim için gerçek bir usta oldu. Her konuda bana yardımcı oldu, onunla birlikte oynadığım için çok mutlu ve şanslıyım” diyerek Yılmaz’a saygılarını sundu.

 

BAKMADAN GEÇME