Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan Harun Kolçak hakkında sanatçı dostu Işın Karaca gelişmeleri anlattı.

İşte Karaca’nın sosyal medya hesabından paylaştığı o not;

"Can Harun’um… Arayıp soran çok fazla müzisyen ve dostlarımız var. Sevgili @sibelbnkl @ozlemozbkn @umutkuzey @esinztrk sürekli hastanedeki  Allah herkese onlar gibi dost versin, bizlerde işler arasında gidip geliyoruz. Dua ediyoruz, enerjimizi ve güzel dualarınızı ona iletiyoruz..

Doktorları ile konuşup bilgi almaya çalışıyoruz. O kapının diğer ucunda bizim olduğumuzu bilmesi onu Mutlu ediyor mu bilmiyorum ama biz arkadaşımızı almadan gitmek istemiyoruz hastaneden.. Haliyle beklemek bize en doğrusu geliyor.

Gelenler çok. Allah hepsinden razı olsun! Samimiyet enerjisi fışkırıyor kafeden. Ama şahsen benim beklediğim çok fazla insan vardı, Ortak dostlar, mesai arkadaşları, dost olduğunu iddia edenler! ki ne yazık ki bir tanesi tenezzül edip ahizeyi kaldırıp arayamadı bile!! Çok meşguller herhalde! Bir şey mi olması lazım 37 ekran gözlüklerinizi takıp hastahane ye gelmeniz için! Bugün bana yarın sana güzellerim benim. Bize iyi gün dostu çok, kötü gün dostu lazım!!!

Harun’umuzun Durumu hala kritik. Yoğun bakım da tedavisi sürüyor ve buradan bir kez daha hastanenin yoğun bakım ekibine arkadaşımız adına şahsen teşekkür etmek istiyorum… Tıp bilginiz dışında insanlığınızı göz arda etmek nankörlük olur…

Durumu şuan stabil, yarın sabah bir ameliyat daha görecek ve biz herkesten bu gece yatağına yatarken ona şifa dualarınızı yollamanızı rica ediyoruz. Ünlüymüş, medyatikmiş müzisyenmiş!! blablabla!!! Fasafiso bunlar!! İnsan o! Ve kıymetli bir insan!! Anlayan anlamıştır beni! Sözümün eriyim!

Saklanmam yalan dünyanın sahte perdeleri arkasında.. An itibariyle Üstüne alınan alınsın. Ben ortaya bıraktım lafı… Pişman da değilim, ona göre.."

BAKMADAN GEÇME