Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Baba Candır 48. son bölümünde neler yaşandı? Baba Candır 48. bölüm fragmanı izle

    Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Settar Tanrıöğen, Tolga Pancaroğlu'nun paylaştığı komedi dizisi Baba Candır 48. yeni bölümüyle dün akşam izleyicisinin karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde; nezaretten kurtulan Haluk ve Egemen; geride bıraktıkları Emrecan’ı kurtarmaya kararlıdır. İşte Baba Candır 48. bölüm özeti...

    BABA CANDIR 48. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

    Kadir’in intikam planıyla Salih ve tüm çocuklarının hayatı bir anda alt üst olur. Kocalarının tutuklandığını öğrenen Aslı, Ece ve Ceylan karakolda buluşur. Daha önce Haluk ile nezarethane tecrübesi olan Emrecan’a bu sefer Egemen de eşlik eder. Salih’le birlikte hastaneye giden Nermin, onları ziyarete gelen İsmail’den kaçmaya çalışırken hayatının hatasını yapar ve yanlış doktorun odasında kendini bulur.

    Günün sonunda nezaretten kurtulan Haluk ve Egemen; geride bıraktıkları Emrecan’ı kurtarmaya kararlıdır. Fakat önlerinde beklemedikleri bir engel durur.

    Emrecan’ı hapishanede ne gibi bir sürpriz bekler? Kadir’in elinden kaçan Elif Salih ile tekrar buluşacak mı? Egemen ve Haluk kendilerine kurulan komployu çözecek mi?

    BABA CANDIR 47. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMŞTI?

    Kadir’in evinden kaçmayı başaran Elif kızı Lara ile Salih’in evine sığınır. Elif’in gelmesiyle Kadir’in baskınından korkan Salih çocuklarını evden uzak tutmaya çalışsa da tüm çocuklar babalarıyla yaptığı sözleşme gereği eve gelirler.

    Ece, Ayşegül’ün sinsi oyunlarıyla başa çıkamayacağını anlayınca kendi oyununu oynamaya karar verir. Emrecan’ın yine kaçak işlere bulaştığını öğrenen Ceylan onu kurtarmak için duruma el koyar.

    Salih ile arasını düzeltmek isteyen Haluk onunla başbaşa bir gün geçirir. Salih’in Elif için büyük bir sürpriz hazırlamasına yardım eder.

    Ceylan Emrecan’ı kurtarabilecek mi? Ece Ayşegül’den kurtulabilecek mi? Elif’i Kadir’den kurtaran Salih ve ailesinin başına ne tarz işler açılacak.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ