Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Ömer'in ormanda Bradd'i zincir ile ayaklarından bağlayıp sürüklerken "Bizim topraklarımız kutsaldır. Biraz yüzünü sür, tadına bak ki çiğneyemeyeceğini anla" dediği anlar merak uyandırdı.

"Cesur Yürek"in perşembe akşamı ekrana gelecek 15. bölümünde; Bradd’i ele geçiren Ömer, ona yaptıklarının bedelini ağır bir biçimde ödetecektir. Ferhat’ın geri dönüşü Ömer için yeni bir savaşın habercisidir. Didem’i kaçıran Ferhat, Ömer’i köşeye sıkıştırır. İskender olayından sonra yalnızlaşan Tatar Ahmet Ferhat’ın tuzağına düşer.  Ferhat hem Tatar’ın hem Didem’in hayatları üzerine bahis oynar. Ömer kardeşi ve Tatar’ı kurtarabilmek için aşılması zor bir oyunun içerisine girer.


Bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen "Cesur Yürek"in başrollerinde Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Ruveyda Öksüz yer alıyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryosunu ise Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur kaleme alıyor.“Cesur Yürek”, heyecan dolu yeni bölümü ile bugün saat 20.00'de Show TV’de.

İşte "Cesur Yürek"in 15. bölüm tanıtımı!