Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Kültür-Sanat Öne Çıkanlar Maximum Uniq'te Temmuz ayı sanatla dolu

    İstanbul’un kültür, sanat ve eğlence hayatının en keyifli etkinlik mekanlarından Maximum Uniq Açıkhava'da eğlence Temmuz ayında zirveye taşınacak. Mekan Temmuz ayı boyunca tiyatro oyunları ve konserlerle hem ülkemizin hem de dünyanın yıldız isimlerini sahnesinde ağırlayacak.

    7000 kişilik dev kapasitesi ve farklı etkinlikleriyle Maximum Uniq Açıkhava'da 1 Temmuz akşamı Demet Akbağ, Salih Bademci, Burak Dakak ve Sinem Ünsal’ın başrollerinde yer aldığı Aydınlıkevler ve 8-9 Temmuz'da Şener Şen'in yoğun ilgi gören oyunu Zengin Mutfağı tiyatroseverlerle buluşacak.

    REKLAM

    KONSER MARATONUNDA YOK YOK!

    Konser maratonu, 4 Temmuz’da Türk pop müziğinin duayen ismi Erol Evgin ve 5 Temmuz’da dillerden düşmeyen şarkılarıyla Buray’la başlayacak. 10 Temmuz’da pop müziğin yıldız ismi Berkay ve 12 Temmuz’da Balkan müziğinin efsane ismi Goran Bregovic Maximum Uniq Açıkhava’da olacak. Maraton, 19 Temmuz’da şarkılarıyla Türk popuna damga vuran Serdar Ortaç, 20 Temmuz’da İsviçreli müzik dâhileri Adriatique, 28 Temmuz’da da rap müziğin başarılı iki ismi Lvlc-5 ve Çakal ile devam edecek.

    MAXIMUM UNIQ AÇIKHAVA TEMMUZ AYI ETKİNLİKLERİ

    REKLAM

    1 Temmuz Pazartesi Aydınlıkevler

    4 Temmuz Perşembe Erol Evgin

    5 Temmuz Cuma Buray

    8 Temmuz Pazartesi Zengin Mutfağı

    9 Temmuz Salı Zengin Mutfağı

    10 Temmuz Çarşamba Berkay

    12 Temmuz Cuma Goran Bregovic

    19 Temmuz Cuma Serdar Ortaç

    20 Temmuz Cumartesi Adriatique

    28 Temmuz Pazar Lvlc-5 & Çakal

    ÖNERİLEN VİDEO
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ