Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Lady Diana’nın yeğeni Lady Kitty Spencer Michael Lewis ile evlendi
    1

    Prens Charles'ın eski eşi Lady Diana'nın erkek kardeşi Charles Spencer'ın model kızı Kitty Spencer, milyarder iş adamı Michael Lewis ile evlendi.

    2

    Cumartesi günü İtalya'nın Frascati kentinde Lewis ile hayatını birleştiren Spencer, Dolce & Gabbana imzalı bir gelinlik giyerek yemin etti.

    3

    Ayrıca aynı moda devinden 4 farklı kıyafet daha giydi. Lady Spencer, dik yakalı, önü düğmeli, uzun kuyruklu gelinliğini geleneksel bir duvak ve ince halka küpelerle tamamladı. Aynı zamanda Dolce & Gabbana'nın yüzü olan Spencer'ın gelinlik ve elbise tercihleri şaşırtmadı.

    4

    Sosyetik isim törende duvağıyla birlikte ailesine ait Spencer tacını takmadı.

    5

    BABA TÖRENE KATILMADI

    Kitty'nin ikiz kız kardeşleri Amelia ve Eliza onu mutlu gününde yalnız bırakmadı. İkilinin düğün töreninde Pixie Lott ve Idris Elba gibi ünlü isimler de katıldı.

    6

    Ancak gelinin babası Kont Charles Spencer törende yoktu. Bununla ilgili olarak İngiliz medyasında çeşitli haberler ortaya atıldı.

    7

    İddialardan birine göre İtalya'nın koronavirüs nedeniyle ülkesine gidenlere beş günlük karantina şartı koşması nedeniyle Charles Spencer törene katılmadı.

    8

    Ayrıca Charles Spencer'ın bu evliliği onaylamadığı için düğüne katılmadığı da öne sürüldü.

    9

    Kitty Spencer, Michael Lewis'den önce gayrimenkul yatırımcısı İtalyan iş adamı Kont Niccolò Barattieri di San Pietro ile aşk yaşıyordu.

    10

    KITTY SPENCER KİMDİR?

    Kitty Spencer 28 Aralık 1990'da İngiltere'de dünyaya geldi. Daha sonra ailesi ile Güney Afrika'ya yerleşti.

    11

    Anne Victoria Lockwood ile baba Charles Spencer 1989'da evlenip 1997'de boşandı. Spencer, halası Diana trajik kazada öldüğünde henüz 6 yaşındaydı.

    12

    Üniversite eğitimini Cape Down Üniversitesi'nde tamamlayan Kitty, psikoloji, politika ve İngiliz edebiyatı eğitimi aldı. Ancak modellik ve tasarımcılık kariyerini tercih etti.

    13

    Spencer, Prens Harry ve Meghan Markle'ın düğününde güzelliğiyle oldukça konuşulmuştu.

    14
    15
    16
    17
    18
    19
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ