Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesini konu edinen Savaşçı dizisi 25. bölümü ile geçen pazar yayınlanmıştı. 25. bölümün hemen ardından 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Savaşçı 26. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...

SAVAŞÇI 26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

SAVAŞÇI 25. BÖLÜM ÖZETİ

Yüzbaşı Kağan ve Yüzbaşı Haydar’ı Temo’nun elinden kurtarmak için harekete geçen Albay Kopuz, bölgeden gelen her istihbaratı değerlendirir. Kağan ve Yörük Haydar ise gördükleri işkencelere rağmen ayakta kalmayı başarırlar. Bu arada Temo’ya yapılan beklenmedik bir teklif, Haydar ve Kağan’ın akibetini belirleyecek ve bu “İki Deli Kurt” yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide yine sırt sırta savaşacaktır. Kopuz Albay ve Kılıç Timi buldukları bir ipucuyla, hızla Kağan ve Haydar’a ulaşmaya çalışırken, zamana karşı yarışırlar.

Pia’nın restoranına gelen Kırlangıç Paşa’nın Albay Kopuz’la ilgili söylediği bir söz Pia’nın dikkatinden kaçmaz. Diğer tarafta ise bohça hazırlayan Selver, Hatice ve Yıldız birlikte Aslı’ya gider. Bohçaya herkesten çok yorum yapan Kubilay, yine Aslı’yı çileden çıkarmayı başarır.

 

 

 

Haberi Hazırlayan : Engin Karaaslan