Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Süper Loto oyununda heyecan dorukta! MPİ canlı yayında ve noter huzurunda Süper Loto çekilişini gerçekleştirdi. Milli Piyango bu akşam büyük ikramiye tutarı olarak 29 milyon 898 TL belirledi. İşte Süper Loto sonucu...

16 EKİM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

1, 30, 31, 42, 47, 59

MİLLİ PİYANGO ŞANS OYUNLARI SONUÇLARI İÇİN TIKLA

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.