Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa Son dakika haberler... Yaşlı çiftten ilginç sözler: "Beyim kumarcı iyi oldu"

    Tokat’ta soğuk havaya rağmen sokağa çıkma izni kullanan 65 yaş üstü vatandaşlar caddelerde yürüyüş yapma imkanı buldu. Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Ramazan Bayramını tüm Türkiye evinde geçirirken, sokağa çıkma keyfi yaşayan vatandaşlardan Erol Akgün (73) ile Tülin Akgün (70) çifti duydukları memnuniyeti dile getirdi.

    İHA'nın haberine göre, Tülin Akgün, korona virüs nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamasından memnun olduğunu ifade ederek, “Sokağa çıkma kısıtlamasından memnunum. Benim beyim kumarcı, o durdu. Para biriktirdi. Ben çok rahatım, orucumu tuttum. Korona virüs gitmesin Türkiye’den. Eşim sürekli kulüpte idi, yasak nedeniyle gidemedi. Bu nedenle ben çok memnunum, dürüst olup dürüst söylüyorum” dedi.

    Eşinin sözlerine katıldığını ifade eden Erol Akgün ise eskinden kulüp çalıştırdığını ve alışkanlığı olduğunu belirterek, “Kulübe gidip geliyorduk. Bende gidemediğim için memnunum. Niye memnunum? Artık dışarı çıkamıyorum. Param cebimde kalıyor. Torunlarla haşır neşir olduk. Bundan sonra da daha gitmeyiz eve alıştık” diye konuştu.

    KORONAVİRÜS SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ