Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Gaziantepspor Teknik Direktörü Mutlu topçu;

"Grupta iki takım da çıkmayı garantilemişti. Formalite maçı olsa da soğuk hava ve zeminde güzel bir maç oldu. Genç oyuncuları kazanmaya devam ediyoruz. Gruptan çıkmak önemliydi. Galatasaray maçı var önümüzde. Kısa bir zaman var. En iyisini yapmak istiyoruz. Altyapı hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Onların payı da büyük. Ligde de fena gitmiyoruz. Kayıplarımızı telafi edeceğimiz maçlar var" dedi.

"ZEMİN ÇOK KÖTÜYDÜ"
Gaziantepspor'un ilk golünü atan Hakan Çinemre, "Çok kötü bir zeminde oynadık. Çok şükür sakatlık çıkmadı. En önemlisi bu. Kazandığımız için mutluyuz. İnşallah Galatasaray karşısında da gülen taraf biz oluruz." diye konuştu.

İkinci golü atan Muhammet Uyanık ise "Mutlu hocama çok teşekkür ediyorum beni oyuna aldığı için. Prestij maçıydı. Çok şükür kendimi gösterip gol attım. İlerdeki maçlarda böyle devam etmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Gaziantepspor'da ilk kez sahaya çıkan 15 yaşındaki Serkan Bakan, "Bugün bana şans veren, bugüne kadar bana destek olan hocalarıma teşekkür ederim. İlk profesyonel maçımdı. Takım arkadaşlarımı, diğer genç oyuncuları tebrik ederim. Daha yolun başındayım." diyerek sözlerini noktaladı.

BASIN TOPLANTISI
Gaziantepspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, saha şartlarının zorluğuna rağmen sonucun kendileri adına sevindirici olduğunu belirtti.

Grubun son maçında güzel bir sonuç elde ettiklerini ifade eden Topçu, şunları kaydetti:

"Genç oyuncularla ilgili fikirlerimiz hep olumluydu, bu konuda daha da iyiye gidiyoruz. Altyapıdaki çocukları yetiştiren hocalarımıza teşekkür ederiz. Gruptan çıktık ama önemli olan devamını da getirebilmek. Önümüzde Galatasaray maçı var. O maça en iyi şekilde hazırlanıp, yolumuza devam etmek istiyoruz."