Denys Boyko sınıfta kaldı
Beşiktaş'ta dün gözler Denys Boyko'nun üzerindeydi. Ukraynalı kaleci ilk kez 11'deydi...
Giriş: 22.02.2016 - 17:52 Güncelleme: 22.02.2016 - 17:52
![Boyko sınıfta kaldı](/images/dummy/placeholder-image.gif)
HABERTÜRK SPOR
Beşiktaş'ın yeni transferi Denys Boyko, dün ilk kez 11'deydi ancak ilk maçta sınıfı geçmeyi başaramadı. Konyaspor’un attığı ilk golde kapattığı köşeden golü yiyen Ukraynalı file bekçisi, ikinci golde de yan topa çıkamadı. Boyko’nun bu görüntüsü, Beşiktaş’ta kalenin bir süre daha Tolga’da kalacağını işaret eder gibiydi.
GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ