Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Transfer çalışmalarını geniş çaplı olarak sürdüren Galatasaray’ın gündemine sürpriz bir isim daha geldi. Sarı-Kırmızılılar, Trabzonspor’un 25 yaşındaki Belçikalı futbolcusu Luis Cavanda için transfer teklifinde bulundu.

Genç futbolcuyu takas yoluyla kadrosuna katmak isteyen Sarı-Kırmızılılar’a verilen ilk cevap ise olumsuzdu. Trabzon cephesi, mevcut kadrodan kimseyi takas yoluyla elden çıkarmayacağını Galatasaray’a bildirdi. Yönetim bunun üzerine yeni bir teklif paketi üzerinde çalışmaya başladı.

Bu doğrultuda gözden çıkarılan oyuncuların ekleneceği ama üzerine bonservis parası da dahil edilecek bir öneri hazırlanıyor.

DONK VE UMUT BULUT VAR
Cavanda’nın, menajerler vasıtasıyla kurulan temasta Galatasaray’a gitme fikrine büyük bir memnuniyetle yaklaştığı öğrenildi. Kulübüyle 2019’a kadar mukavelesi bulunan Cavanda’nın bonservisine 1.5 milyon Euro teklif edileceği, buna da ret cevabı gelmesi durumunda, bu transfer girişiminden vazgeçileceği bildirildi.

Sarı-Kırmızılılar’ın takasta önermeyi düşündüğü isimler arasında ise Donk ve Umut Bulut gibi tecrübeli futbolcuların yer aldığı ifade ediliyor.

(Fanatik)