Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Galatasaray Beiristain'ın Mancini açıklamaları - Galatasaray Haberleri
    1

    Mancini, sahadaki taktik uygulamaları ve son dakikalarda yapmaya çalıştığı anlamsız değişiklikler kadar gazetecilerle yaşadığı diyaloglarla da dikkati çekiyor.

    2

    Kötü gidişi önleyemeyen, Florya’daki kamplaşmaya çözüm üretemeyen, yabancılara imtiyazlar tanımakla eleştirilen İtalyan hocaya, 44 yıl sonra şampiyon yaptığı Manchester City’den de salvolar geldi.

    3

    City’nin Futbol Direktörü Txiki Begiristain, 1-1 berabere kaldıkları Arsenal maçı sonrası Mancini’yi hedef aldı.

    4

    “Manuel Pellegrini ile çalıştığımız için çok mutluyuz. Mancini döneminde şampiyonluk yaşasak da takımda büyük bir kargaşa vardı. Dzeko, Nasri, Kolarov gibi isimler ondan çok rahatsızdı."

    5

    "Pellegrini oyuncularla ilişkiler konusunda uzman biri. Mancini, City’de başarılıydı ancak takımda huzurlu ortamın olması daha önemli.”

    6

    KADERİ DERBİYE BAĞLI
    F.Bahçe maçının sonucu, Mancini’nin G.Saray’daki geleceğini direkt etkileyecek.

    7

    Kupadaki Bursa maçı sonrasında “Bavulumu toplar giderim” resti çeken Mancini, 9 milyon Euro’yu bulan tazminatı nedeniyle frene basmıştı.

    8

    F.Bahçe derbisi kazanılırsa, Mancini sezon sonuna kadar devam edecek. Aksi halde yönetim, Mancini’yle tazminatı konusunda uzlaşma yolları arayacak.

    9

    ARSENAL'E Mİ GİDECEK?
    İngiliz basını, bir haftadır koltuğu sallanan Mancini’nin sezon sonunda 18 yıldır çalıştırdığı Arsenal’le yolları ayrılması beklenen Arsene Wenger’in yerine geçebileceğini yazıyor.