Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Tolga Çevik'ten Hülya Avşar'a konuk oldu

    Hülya Avşar, Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluştuğu "Bir Hülya Avşar Sohbeti" programında bu hafta Tolga Çeviği ağırladı.

    Tolga Çevik, Hülya Avşar’a hem şaşırtıcı hem de samimi itiraflarda bulundu. Tolga Çevik’in tek kişilik tiyatro gösterisinin aslında çaresizlikten ortaya çıktığının açıklamasını gerçekleştirdi.

    Canlı yayın esnasında dikkat çekici itiraflarda bulunan Tolga Çevik, 10 yıldır televizyon ekranlarında tek başına devam ettirdiği doğaçlama tiyatro oyununu Hülya Avşar’a anlattı ve arkasından o çarpıcı sözlerde bulundu. Tolga Çevik, “Çaresizlik beni böyle bir formatı yapmaya itti” şeklinde ifadelere yer verdi.

    İşte Çevik'in Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin yayınlanacak yeni bölümünde detaylarını anlatacağı konuşmalarının satırbaşları...

    “Komedyen komiktir. Bir komedyen oyuncu olmayabilir. Bir oyuncu aktörse komedi de oynayabilir. Yapamıyorsa zaten aktör değildir. Komedyen komiktir. Biz de çok önemli isimler var komedyendir sadece, aktör değildir” diyerek yeni bir tartışmayı başlattı.

    "Avrupa’da oyuncu seçimine girdim. 1401. Sıradaydım. Türkiye’de bu sayıda oyuncu yok. Ben bir ay bekledim ve istediğim oyuna seçilmeyi başardım."

    TOLGA ÇEVİK: KONSERVATUARA ALINMAMAM EN BÜYÜK ŞANSIM

    Tolga Çevik, "oyunculukta şans önemliyse benim için şans konservatuara alınmamamdır" diyerek şaşırttı.

    TOLGA ÇEVİK: OYUNCUNUN SERMAYESİ YÜZÜNDEKİ ÇİZGİLERDİR…

    “Oyuncunun sermayesi yüzündeki çizgilerdir. O çizgileri kaybetme çalışmalarını anlayamıyorum, pişman olacaklar ama çok geç olacak” diyerek oyuncuların botoks yaptırmasını eleştirdi.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ