Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerinde Sinan Taymin Albayrak, İpek Tuzcuoğlu, Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Erol Aksoy, Yaşar Çelik ve Kübra Çelik gibi isimlerin rol aldığı Yalaza dizisi her pazartesi akşamı TRT 1'de yayınlanıyor. Yayınlanan 14. bölümün ardından, 15. yeni bölüm fragmanıda yayınlandı. İşte Yalaza 15. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...

YALAZA 15. BÖLÜM FRAGMANI

YALAZA 14. BÖLÜM ÖZETİ

İbrahim, oğlu Arda’yı Ejder’den geri alabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Dede Ejder ise Arda’nın velayetini almak için İbrahim’i zor duruma sokacaktır. Bunun için onu zayıf düşürecek ve zarar verecek her türlü kötülüğü yapmaya hazırdır. Bu düşünceyle İbrahim’in marangoz dükkanını hokkabaz Yaşar’ı kullanarak elinden alır ve dükkan karşılığında Arda’nın velayetini ister.

Bu arada Aysu, kardeşleri, Oral ve gençler birbirlerinden habersiz Arda’nın kötü muameleye maruz kaldığını görüntülemek için konağa sızarlar. Gelgelelim bu işleri daha da karıştıracaktır. Konaktaki kovalamaca her ne kadar komik olsa da bu durum İbrahim için hiç de iyi olmayacaktır. Nalan ve Alev ise İbrahim’e yardım edebilmek için çırpınıp durmaktadır.

 

 

 

Haberi Hazırlayan : Engin Karaaslan