Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem ANNELER GÜNÜ MESAJI EN YENİ: En duygusal, anlamlı kısa, uzun ve resimli Anneler Günü sözleri (Ablaya, kayınvalideye, eşe Anneler Günü mesajları)
    1

    Anneler Günü için geri sayım sona erdi ve beklenen gün geldi çattı. Özellikle bu özel günü annesinden uzakta geçirenler Anneler Günü mesajları araştırmasını sıklaştırdı. Her günümüzde yanımızda olan annelerimize olan minnet, saygı ve sevginizi paylaşabileceğiniz en güzel, duygusal, anlamlı, kısa ve öz Anneler Günü mesajlarını bir araya getirdik. İşte, 12 Mayıs 2024 Anneler Günü'ne özel yeni, en güzel, anlamlı, duygusal uzun Anneler Günün kutlu olsun canım annem mesajları ve sözleri...

    ANNELER GÜNÜ MESAJLI VE SÖZLERİ

    Anneciğim, sen benim yaşamımın en değerli hediyesisin. Senin sevgin ve fedakarlığın beni her zaman güçlü kıldı. Anneler Günü'nde sana olan sevgimi ifade etmek için kelimeler yetmez. Sen benim her şeyimsin. Seninle gurur duyuyorum ve seni sonsuza dek seveceğim.

    Annem, senin sevgin benim için her şeyden değerli. Anneler Günün kutlu olsun!

    2

    Anneler Günü, senin sayende her zaman özel bir gün olarak kutlandı. Senin sevgin, fedakarlığın ve özverin sayesinde benim hayatım daha anlamlı hale geldi. Bugün, sana minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Seni çok seviyorum anneciğim.

    İlk adımlarımı seninle attım, ilk kahkahamı sen işittin. İlk kez sana böyle baktı gözlerim annem. Günün kutlu olsun, ömrün uzun olsun.

    3

    Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

    Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler Günün kutlu olsun anneciğim. Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, canım annem.

    4

    KISA, UZUN, DUYGUSAL VE EN GÜZEL ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

    İlk adımlarımı seninle attım, ilk kahkahamı sen işittin. İlk kez sana böyle baktı gözlerim annem. Günün kutlu olsun, ömrün uzun olsun.

    Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece "Anne" derdim. Anneler Günün kutlu olsun annem.

    Anneler Günü bir gün değil; her gündür. Sevgin her gün içimizde, sen bizim evimizde bir meleksin annem.

    5

    Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım. Anneler Günün kutlu olsun canım annem!

    Anne şefkattir, merhamettir. Cennet onların ayakları altındadır. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

    6

    EŞE ANNELER GÜNÜ MESAJI

    Sevgili eşim, senin her günümü neşelendiren, beni destekleyen ve sevginle sarıp sarmalayan annelik ruhuna hayranım. Anneler Günün kutlu olsun! Seni çok seviyorum ve minnettarım.

    Biricik eşim, sen benim en iyi arkadaşım ve en harika annesin. Anneler Günün kutlu olsun! Seni seviyorum ve minnettarım.

    7

    KAYINVALİDEYE ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

    Canım annem, sizin sabrınız, sevginiz ve bilgeliğinizle her zaman bana ilham oldunuz. Bugün sizin Anneler Günü'nüz ve bu özel günde size ne kadar minnettar olduğumu ifade etmek istiyorum. Siz, benim hayatıma girdiğinizden beri bana bir anne gibi oldunuz. Sizin gibi biriyle aile olmak benim için büyük bir şans. Anneler Gününüz kutlu olsun, sizi seviyorum.

    Sevgili annem, siz benim için bir anneden çok daha fazlasısınız. Siz benim dostumsunuz, rehberimsiniz, ve benim için her zaman bir destek kaynağı oldunuz. Anneler Günü'nüzü içtenlikle kutluyor, size olan sevgimi ve saygımı sunuyorum. Sağlığınız ve mutluluğunuz daim olsun.

    8

    EN DUYGUSAL RESİMLİ ANNELER GÜNÜ MESAJLARI VE SÖZLERİ

    Annem, sen benim kılavuzumsun, ışığım, umudumsun. Hayatım boyunca bana destek oldun, sevginle doldurdun her anımı. Anneler Günü'nde sana minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Senin varlığın benim için her şeyden değerlidir. Seni çok seviyorum.

    Senin gibi bir annenin çocuğu olmak benim için büyük bir şans. Anneler Günün kutlu olsun!

    9

    Sevgili annem, sen benim hayatımdaki en değerli varlıksın. Senin fedakarlıkların, sevgin ve sabrın sayesinde bugünlere geldim. Anneler Günü'nde sana minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Seni seviyorum anneciğim.

    10

    Annem, sen benim her şeyimsin. Hayatımdaki her güzellik senin sayende. Senin sevgin ve öğretilerinle büyüdüm. Seninle geçirdiğim her an, bana bir hazine gibi değerlidir. Anneler Günü'nde sana sonsuz sevgimi gönderiyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

    Anneciğim, sen benim hayatımın en değerli hazinesisin. Her günümü aydınlatan, sevginle dolu bir liman gibisin. Senin sonsuz sabrın, sevgin ve fedakarlığın için minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

    11

    Sevgili anneciğim, senin gücün, sabrın ve sevgin bana her zaman ilham verdi. Sen benim kahramanımsın. Anneler Günü'nde sana minnettarlığımı ve sevgimi ifade etmek istiyorum. Senin gibi bir annenin kıymetini bilmek büyük bir şans. Anneler Günün kutlu olsun.

    Anneciğim, senin güzel gülüşün benim için dünyanın en değerli hazine. Anneler Günün kutlu olsun!

    12

    Annem, senin yüreğindeki sevgi, benim için sonsuz bir güven kaynağı. Her zaman yanımda olduğunu bilmek, hayata daha güçlü bir şekilde tutunmama yardımcı oluyor. Anneler Günü'nde sana teşekkür etmek ve seni sevdiğimi bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

    Annem, senin sevginle büyüdüm, senin öğütlerinle olgunlaştım. Anneler Günün kutlu olsun!

    13

    TEYZEYE ANNELER GÜNÜ MESAJI

    Canım anne yarım, her zaman yanımda olduğun ve dertlerime derman olduğun için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın. Anneler Günün kutlu olsun.

    Biricik teyzeciğim, en az annem kadar bana baktın, beni sevdin, sevginle büyütüp beni hep iyileştirdin. İyi ki varsın canım anne yarım seni çok seviyorum Anneler Günün kutlu olsun!

    14

    RESİMLİ ANNELER GÜNÜ MESAJLARI VE SÖZLERİ

    Annem, sen benim her zaman güvenebileceğim, her zaman destek alabileceğim ve her zaman sığınabileceğim limansın. Senin özverin, fedakarlığın ve sevgin için hiçbir zaman yeterince teşekkür edemem. Anneler Günün kutlu olsun, sana olan sevgim hiç bitmeyecek.

    Anneciğim, sen benim için bir melek gibisin. Seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

    15

    Annem, senin varlığın benim için dünyanın en büyük hediyesi. Senin sevgin beni her zaman güçlendirdi, senin desteğin beni her zaman ileriye taşıdı. Senin o nazik gülüşün, her daim yüreğimi ısıtan bir ışık oldu. Anneler Günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

    Anneciğim, senin gücün, sevgin ve fedakarlığın beni her zaman ilham verdi. Senin sayesinde her zorluğun üstesinden gelebiliyorum ve her engeli aşabiliyorum. Sana minnettarım ve sana olan sevgim sonsuz. Anneler Günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

    16

    Annem, senin kadar fedakar ve güçlü bir kadın olmak benim için bir hayal. Seni seviyorum ve Anneler Günü'nü kutluyorum!

    Anneciğim, sen benim için her zaman güneş gibi parladın, her zaman ışık oldun. Senin sevgin ve desteğin olmadan hayatımın anlamı olmazdı. Anneler Günü'nü kutluyor, seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum.

    Anneciğim, senin kucaklayıcı sevgin benim için her zaman bir limandır. Anneler Günü'n kutlu olsun!

    Haberi Hazırlayan: Aslıhan Bayram
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ