Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Aşkı için minareye çıkıp 'Her yer Trabzon' diye bağırdı

    İnegöl’de filmlere konu olacak şekilde bir olay yaşandı. İnegöl’de ikamet eden Hasan Sağlam isimli genç, evlenmek istediği kız olan Fatma Baltacı’yı istemek için ailesi ile beraber kız istemeye gittiler. DHA'nın haberine göre, koyu Trabzonspor taraftarı olan Fatma’nın babası Cengiz Baltacı, Hasan Sağlam’a evliliklerindeki engelin Fenerbahçe olduğunu söyleyerek, şart koştu.

    Kızı ile evlenebilmesi için şart koyan baba, Hasan Sağlam’ın bir minareye çıkarak Trabzonspor’lu olduğunu bağırarak söylemesini istedi.

    Alanyurt’ta bulunan Yunus Emre Camisi’nin minaresine çıkan Hasan Sağlam üzerine giydiği Trabzonspor formasıyla “Ben Hasan Sağlam, bugüne kadar Fenerliydim, bundan sonra Trabzonspor’luyum , bize her yer Trabzon" diye bağırdı. O anlar ise amatör bir kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.

    O GENÇ KONUŞTU

    Sağlam “Ben çok koyu bir Fenerbalçeliyim. Kayın babam benim Fenerli olduğumu öğrenince, bu duruma tepki gösterdi. Kayın babam bana ‘Minareye çıkıp Trabzonsporluyum’ diye bağırmazsan kızımı vermem' dedi. Minareye çıktım bağırdım. Videoyu da kayın babama gönderdim. Sevgi, takımdan daha önemlidir. Bundan sonra Trabzonsporluyum" dedi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ