Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
Augsburg ile Eintracht Frankfurt Almanya Bundesliga mücadelesinde karşılaştı.

Augsburg maça şu 11'le başladı: Andreas Luthe, Jeffrey Gouweleeuw, Philipp Max, Martin Hinteregger, Rani Khedira, Daniel Baier, Jonathan Schmid, Fredrik Jensen, Caiuby, Michael Gregoritsch, Julian Schieber

Eintracht Frankfurt takımın hocası sahaya şu oyuncuları sürdü: Kevin Trapp, Obite Evan N'Dicka, David Abraham, Danny da Costa, Gelson Fernandes, Jonathan de Guzman, Makoto Hasebe, Ante Rebic, Luka Jovic, Sebastien Haller, Filip Kostic

1. dakikada Eintracht Frankfurt, Jonathan De Guzman ile skoru 0-1 yaptı. Maçın ilk devresi 0-1 bitti. İlk 45 dakikada Eintracht Frankfurt futbolcuları Jonathan De Guzman, Gelson Fernandes sarı kart gördü. 47. dakikada Sebastien Haller skoru 0-2 olarak değiştirdi.

68. dakikada Ante Rebic ile Eintracht Frankfurt tabelayı 0-3 olarak değiştirdi.

Dakika 90 olduğunda Sergio Cordova, Augsburg adına ilk golü attı.

İkinci 45 dakikada Augsburg futbolcusu Marco Richter sarı kart gördü.Mücadelenin ilk 45 dakikasında Eintracht Frankfurt ekibinde David Abraham oyundan çıktı, Marco Russ yerine girdi Mücadelenin 2. 45 dakikasında Augsburg ekibinde Fredrik Jensen, Julian Schieber, Michael Gregoritsch oyundan çıktı, Marco Richter, Koo Ja-Cheol, Sergio Cordova yerine girdi, Eintracht Frankfurt takımında ise Jetro Willems girdi, Jonathan de Guzman çıktı. Mücadele 1-3 bitti.

109 kodlu maçta İddaa'da Eintracht Frankfurt galibiyetine bahis oynayanlar 2.20 oranını kazandı.

Augsburg takımının son 5 maçlık performansı: 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi. Konuk Eintracht Frankfurt ise bu süreçte 2 kez kazandı, 3 kez yenildi.