Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Bakan Kirişçi duyurdu: DSİ 1727 işçi alımı yapacak! 2023 DSİ işçi alımı şartları neler, başvuru tarihleri ne zaman ve başvuru nasıl yapılır?
    1

    Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü bünyesine 1727 sürekli işçi alımı yapılacağını duyurdu. Bakan Kirişçi 2023 Nisan ve Mayıs ayı içerisinde alımı yapılacağını açıkladı. Peki, DSİ işçi alımı şartları neler ve başvuru tarihleri ne zaman? İşte 2023 DSİ 1727 işçi alımı başvuru detayları...

    2

    DSİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK!

    Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğümüzün merkez ve taşra birimlerinde görev yapmak üzere nisan ve mayıs ayı içerisinde çeşitli branşlarda 1727 sürekli işçi alımı gerçekleştireceğiz. Hayırlı, uğurlu olsun." ifadesini kullandı.

    3

    DSİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI VE TARİHLERİ BELLİ OLDU MU?

    DSİ sürekli işçi alımı başvuru tarihleri ve şartları henüz belli olmadı. Başvuru detaylarının ilerleyen günlerde resmi internet site üzerinden açıklanması bekleniyor. DSİ işçi alımı başvuru tarihleri duyurulduğunda haberimiz güncellenecek.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ