Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Berk Oktay'dan Yıldız Çağrı Atiksoy'a plaj öpücüğü! - Magazin haberleri
    1

    2020'de Merve Şarapçıoğlu'yla olaylı bir şekilde boşanan Berk Oktay, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy ile birliktelik yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz aylarda yaklaşık sekiz aydır aşk yaşadığı Atiksoy'a evlenme teklifi eden Oktay, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

    2

    PLAJ ÖPÜCÜĞÜ

    38 yaşındaki ünlü oyuncu, plajda sevgilisini öperken çekilen fotoğrafını Instagram'dan nazar boncuğu emojisi ile birlikte paylaştı. Nikah masasına oturmaya hazırlanan ve şimdilerde Çeşme'de tatil yapan ikiliye takipçileri çok sayıda "Mutluluklar" şeklinde yorum yağdırdı.

    3

    SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

    Evlilik teklifinin ardından müjdeli haberi takipçileriyle paylaşan Berk Oktay, el ele tutuştukları bu kareyi, "Beraber yaşlanalım mı?' dedim, 'Evet' dedi" notuyla yayınlamıştı.

    Atiksoy ise, mutluluğunu, "Gel de 'Evet' deme... Sonsuzluğumuz bir olsun sevgilim" sözleriyle ifade etmişti. Çifte takipçilerinden çok sayıda "Mutluluklar" mesajı yağmıştı.

    4

    "MUTLUYUZ"

    İkili, basın mensuplarının, "Nasıl tanıştınız?" sorusuna "Her şey çok yeni. Enerjimiz güzel. Merve Özbey'in doğum günü bizi tekrar buluşturdu. Mutluyuz" yanıtını vermişti.

    5

    "KARŞILIKLI OLDU"

    Muhabirlerin, "İlk adımı kim attı?" sorusuna ise çiftten Yıldız Çağrı Atiksoy, "Karşılıklı oldu" cevabını vermişti. Atiksoy, "Arkadaşımızın doğum gününde bir araya geldik. Duygularımızı birbirimizden saklama gereği de duymadık" şeklinde konuşmuştu.

    6

    "NİKAH DAİRESİNE PEK YANAŞMADI!"

    Evlilik planlarının pandemiden dolayı sarktığını ifade eden Yıldız Çağrı Atiksoy, "Berk'e kalsa 'Hemen evlenelim' diyor ama ben düğün, dernek, kına gecesi çok istediğim için bekleme taraftarıyım" demişti.

    Sevgilisinin bu çıkışı üzerine konuşan ünlü oyuncu ise, "Hemen bir nikah dairesine götürüp, işi bitirmek istedim ama pek yanaşmadı" diyerek, gülümsemişti.

    7

    O DAVADA KARAR

    Oyuncu Berk Oktay'ın sosyal medyada uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddiasıyla yargılanan eski eşi Merve Şarapçıoğlu hakkındaki dava karara bağlanmıştı. Şarapçıoğlu, "Özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek" suçundan 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

    8

    SEVGİLİSİNE DESTEK OLMUŞTU

    Atiksoy, sevgilisi Oktay'a sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla destek olmuştu. Ünlü oyuncu, gönderisinde şu ifadelere yer vermişti:

    18 yıl emek verdiğin kariyerinin, şahsına atılan iftira ve karalamalarla bitirilmesini göze alarak sonuna kadar savaştığın için seninle gurur duyuyorum. Sana hep söyledim; 'Allah çok büyük ve her zaman haklının, iyinin yanında.' Bu sadece buz dağının görünen kısmı... Seni çok seviyorum.

    9

    "ŞÜKÜR"

    Ardından Oktay da sevgilisi ile birlikte çekilen bu karesini, "Şükür" notuyla sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

    10
    11
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ