• Canlı Yayın
  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlık ve Spor Bayramı kutlu olsun
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Survivor 2018'in 10 Şubat'ta yayınlanmaya başlaması ile Gönüllüler takımında yer alan Cumali Akgül'ün hayat hikayesi yarışmanın sıkı takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor'a katılabilmek için Iğdır'dan yürüyerek İstanbul'a katılan Cumali Akgül kimdir, kaç yaşındadır? Cumali Akgül nerelidir? İşte Cumali Akgül'ün hayat hikayesi...

CUMALİ AKGÜL KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Cumali Akgül, Iğdır'da dünyaya geldi. 32 yaşında olan Akgül, daha önceden de Survivor'a başvurmuş ancak kabul edilmemiştir.

Programa katılarak yarışmacı olmak için Iğdır'dan İstanbul'a 1500 kilometre boyunca yürüdü. Cumali Akgül, geçtiğimiz günlerde de Beyaz Show'a katılmış ve Acun Ilıcalı, canlı yayında Cumali Akgül'ün Survivor gönüller takımı kadrosuna alındığını duyurmuştu.

Böylece Cumali Akgül, Survivor'a katılmak için yaptığı 50 gün süren 1500 kilometrelik yürüyüş sonrasında Survivor'da yarışmaya katılma şansı elde etmiştir. 32 yaşındaki Cumali Akgül, Survivor yarışmasının kendi yaşam tarzını yaşattığını ve bundan dolayı yarışmaya müracaat ettiğini belirtti.