Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesi CHP'nin milletvekili aday listesi oldu. Eskişehir CHP milletvekili adaylarının aday sıralaması merak ediliyordu. YSK’ya sunulan kesinleşmiş liste ile beraber sıralamalar da netleşti. İşte 2018 CHP Eskişehir milletvekili adayları....

2018 ESKİŞEHİR CHP MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

 

S. NO

 

ADI

 

SOYADI

 

ÖĞRENİM

 

MESLEĞİ

1

UTKU

ÇAKIRÖZER

YÜKSEK

GAZETECİ

2

JALE NUR

SÜLLÜ

YÜKSEK

İLETİŞİM UZMANI

3

NURAY

AKÇASOY

YÜKSEK

İŞLETMECİ

4

MEHMET ENGİN

ÇAKMAK

YÜKSEK

AVUKAT

5

SİNAN

ÖZKAR

YÜKSEK

AVUKAT

6

SİBEL

YEŞİLDAL

YÜKSEK

TARİHÇİ

7

METİN

TOMSUK

YÜKSEK

EMEKLİ ÖĞRETMEN

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destekte bulundu.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, vatandaşlar ile birlikte CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye destek olmak için bağış hesabına para yatırdı. Vatandaşlar, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde İnce'ye bağışlarıyla destek verdi. Başkan Ataç da Batıkent’te bulunan ATM önünde bir araya gelen vatandaşlara katılarak, İnce'nin bağış kampanyasına katkıda bulundu. Başkan Ataç, İnce için toplumun genelinde büyük bir ilginin olduğunu ifade etti. Başkan Ataç, "Demokrasi adına Muharrem İnce’ye destek verdik. Kendisi arkasında devlet desteği olmadan kampanyasını sürdürüyor. Vatandaşların katkıları ile çok da başarılı bir kampanya yürütüyor ve gittiği her yerde halkın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Bugün de biz Sayın İnce’ye küçük de olsa bir destek verdik. Umuyorum ki kazanan demokrasi olacaktır" dedi.

Haberi Hazırlayan : Gözde Ayvaz