Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Tepebaşı Belediyesi Erken Çocukluk Eğitim Merkezleri, 20212022 dönemi için kayıtlar başladı. Ön kayıt işlemleri, 2 Temmuz tarihine kadar devam edecek.
Tepebaşı Belediyesi’nin çocuklara yönelik projelerinden biri olarak hayata geçirdiği Erken Çocukluk Eğitim Merkezleri, çocukların çok sevdiği mekânlar olarak hizmet vermeye devam ediyor. Fatih Mahallesi’nde hizmete açılan Canan Şükran Şeker Erken Çocukluk Eğitim Merkezi ve Aşağı Söğütönü Mahallesi’nde yer alan Yaşam Köyü bünyesindeki Erken Çocukluk Eğitim Merkezi için yeni dönem kayıt işlemleri başladı. Merkezler için ön kayıt işlemler 2 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Koronavirüs önlemleri çerçevesinde faaliyet gösterecek merkezlerde, 3657 ay arasındaki, tuvalet eğitimini tamamlamış çocukların kaydı alınacak.
Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de kontenjanların sınırlı olduğunu, dolması durumunda kesin kayıtların kura ile belirleneceğini kaydetti. Konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen veliler, Fatih Mahallesi Muhtarlık Sokak No:3 adresindeki Canan Şükran Şeker Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’ne 0 (222) 321 00 19, Yaşam Köyü’nde bulunan Aşağı Söğütönü Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’ne 0 (222) 314 07 80 numaralı telefondan ulaşabilecek.
Erken Çocukluk Eğitim Merkezleri; Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına uygun şekilde, çocukların gelişim alanlarını destekleyici bir hizmet anlayışı ile eğitim veriyor. Donanımlı iç alanlarıyla, okul öncesi eğitime uygun şekilde tasarlanan merkezler; çocukların en iyi şekilde eğitim almasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürürken, merkezlerden faydalanan öğrenciler ve velileri de memnuniyetlerini ifade ediyor.

Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Eskişehir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Eskişehir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

İLGİLİ HABERLER