Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

ATV'nin fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. bölümüyle yeni sezona başladı. Dizinin yeni sezonunda kadroya katılan üç yeni oyuncu dün gece ilk kez izleyici karşısına çıktı. Dizinin takipçileri dün geceden beri Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 167. bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz 167. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO 166. bölümde neler oldu?

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 167. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 167. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

EDHO 166. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alparslan kendisine ve ailesine yapılan hain saldırı sonrasında hayatından vazgeçmek uğruna intikam yemini eder. Olayın faillerini bulmak için gözünü karartan Alparslan, karşısında duran amcası Hızır Çakırbeyli'yi bile ezmeye göze almıştır. Adım adım iz süren Alparslan, ipin ucunu masaya kadar takip eder. Bu intikam masadaki herkesi birbirine düşürürken, hedef haline gelir. Bu uğurda dünürleri Haşmet Façalı'yı da karşısına almıştır.

Masanın kuralını hiçe sayan Alparslan silahını ateşler. Hızır ise kendisi üzerinden yapılan hain planların henüz farkında değildir. Alparslan'a yapılan saldırının izini sürerek soluğu Yaman Korkmaz'ın mekanında alan Hızır, düşmanlarının gözüne bakarak meydan okur. Dünürü Haşmet Façalı'nın ön ayak olmasıyla masaya oturan Sincanlı ailesi ise Çakırbeyli ailesinin başına çorap örer. Çakırbeyliler beklenmedik bir düşmanlıkla karşı karşıya kalacaktır. Çakırbeylilerden intikam almak için yemin eden Bahar ise, Hızır Çakırbeyli'nin peşine düşer.