Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta'da kim elendi? sorularının yanıtı, programın bugün yayımlanan bölümünde belli oldu. Rekabetin kızıştığı Gelinim Mutfakta haftanın finalinde şoke eden gelişmeler yaşandı. İşte Gelinim Mutfakta 23 Kasım 180. bölüm detayları...

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi bugün yapılan yemeklerin ve kayınvalidelerin oylamalarının ardından belli oldu. Haftanın en yüksek puanını alan gelini 57 puanla Hatice oldu. Hatice 5 altın bileziğin sahibi oldu. Hatice bir günde 4 kayınvalideden de 5 puan alarak rekor kırdı. 

Hafta finalinde şok gelişmeler yaşanıyor!

Fatih Ürek, elenen ismi söylüyor! Bir başka yarışmacı onun yerine ayrılmak istiyor. Sürpriz konuk ise, herkesi çok mutlu ediyor!

GELİNİM MUTFAKTA'DA KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta'da bu hafta yine en az puan alan gelin ve kayınvalide yarışmaya veda etti. Gelinim Mutfakta haftanın en düük puanını alan 2 gelini Cansu ve Elif oldu. Haftanın en düşük puanını alarak Gelinim Mutfakta'ya veda eden gelini 52 puanla Cansu oldu. Elif 53 ise puanla elenmekten kurtuldu. Cansu'nun en az puanını almasına herkes çok şaşırdı. Reyhan Hanım ve Ezgi, Cansu'nun yerine yarışmaya veda etmek istediğini söyledi. Cansu'nun doğum yaptığı zaman, Cansu'nun yerine Ezgi yarışmaya dahil olmuştu. Bu tesadüf herkesi çok şaşırttı. Ezgi'nin annesinin ameliyat olacağının belirtilmesi üzerine, Cansu elendiği halde yarışmaya veda eden isim Ezgi oldu. Ezgi ve Reyhan Hanım yarışmadan ayrıldı, ancak yarışmaya dönemk istedikleri zaman dönecekler.