Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Anayasa İstanbul'da Markette 'düzgün yürü' dayağı

    Show Haber'e konuşan Aslıhan Çamoğlu, ''Canım çok yandı, orada hatta ölebilirdim de. Çünkü kimse yoktu. Hiç yok yere markete gidiyorsun, orada dayakla karşılaşıyorsun. ben onu tanımam, o beni tanımaz. İlk defa karşılaştım böyle bir şeyle de...'' dedi.

    ''DÜZGÜN YÜRÜ DEDİ''

    ''Yürüyordum ben arkam dönüktü onlara'' diyen Çamoğlu, ''O şey yaptı bana 'Arkanıza bakın' dedi, o zaman döndüm ben geri. 'Düzgün yürü' dedi bana. 'Döverim seni' dedi, 'Düzgün yürü' dedi bana. 'Ben yürüyorum zaten' dedim. 'Nasıl dövüyorsun sen beni' dedim. 'Böyle dövülür' dedi, eline ne aldığını görmedim. Ağır bir şeyle vurdu kafama'' diye konuştu.

    Güvenlik kamerasına da yansıyan görüntülerde Çamoğlu, önce saldırgana müdahale etmeye çalışıyor ama başarılı olamıyor. Görüntülerde markettekilerin de Çamoğlu'na dayak atılırken müdahale etmediği görülüyor. Çamoğlu, o anları şöyle anlatıyor: ''Orada duruyordu yine marketin kenarında, 'ben yaptım' diyordu orada soranlara. 'Haketti' dedi. Karışmak istemediler açıkçası daha sonra 'çık bayan dışarı' dedi bana. 'Birbirinizi dışarda yiyin' dedi bitanesi.''

    DAYAK SONRASI TANINMAZ HALE GELDİ

    Dayak sonrası yüzü tanınmaz hale gelen Çamoğlu'nu burnu kırıldı. Çamoğlu şikayetçi oldu, saldırgan ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Saldırgan esnafı da bıktırmış. Esnaf, ''Haraç falan istiyor, dükkanın önüne geliyor milletten para istiyor, vermedikleri zaman vurmaya başlıyor. Önleminin alınmasını istiyoruz artık yeter'' diye isyan ediyor.

    SHOW HABER

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ