Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Hizmetçiler'in ilk fragmanları yayınlandı. Yapımcılığını Fabrika Yapım, Öner Arslanel, proje tasarımını Ali Leskay’ın yönetmenliğini ise Metin Balekoğlu’nun üstlendiği dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul'da lüks bir sitede çalışan birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle aralarında yaşanan ilişkilerinin konu alındığı dizi Hizmetçiler hakkında merak edilenler...


HİZMETÇİLER HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Hikayesi ile izleyenleri derinden etkileyecek 'Hizmetçiler 7 Mart Cumartesi 20.00'da Kanal D'de başlıyor

HİZMETÇİLER DİZİSİ KONUSU

Küçük bir kasabada kendi halinde yaşayan Ela’nın hayatı İstanbul’un ünlü ailelerinden Atahanlıların torunlarının kaçırılmasıyla bir günde tümden değişir. Onu lüks bir sitenin kapısına getiren gerçeğin peşinden sürüklenirken hayat ona bu kez bambaşka bir oyun oynar.

Adına Cennet Konakları denen bu lüks sitede artık bir hizmetçidir. Birbirinden farklı zengin hayatları tanıdıkça herkesin gerçek yüzlerini de görmeye başlar. Üstelik tıpkı zenginler gibi onların evlerinde çalışan hizmetçilerin de sırları vardır.

Saklanan sırların ucu Atahanlıların kayıp hizmetçisine dayandığında Ela burada yaşayan hiç kimsenin masum olmadığını anlar. Hacer, Atiye ve Çiçek de yaşananların birer parçasıdır. Çünkü bu sitede hizmetçiler sadece evleri değil, patronlarının sakladığı “kirli” çamaşırları da temizlemektedir. İşin aslı Cennet Konakları’nda hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

HİZMETÇİLER DİZİSİ OYUNCULARI

- Deniz Baysal Yurtcu (Ela)

- Algı Eke (Atiye), Selen Domaç (Hacer)

- Aleyna Solaker (Çiçek), Yiğit Kirazcı (Aras)

- Seçkin Özdemir (Yiğit) Ayşenil Şamlıoğlu (Nimet)

- Gamze Karaduman (Demet)

- Nilay Erdönmez (Gülseren)

- Neslihan Arslan (Neslihan)

- Gökhan Soylu (Selim)

- Hazal Benli (Aslı)

- Servet Pandur (Belkıs)

- Emre Akkuş (Armağan)

- Cansu Fırıncı (Yaşar)

- Özer Arslan (Osman)