Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa İranlı aileden taksiciye 'fazla ücret' dayağı

    İstanbul'a turist olarak gelen İranlı bir aile, İran Konsolosluğu'ndan Taksim Meydanı'na çıkmak için taksiye bindi. Kısa sürede Taksim'e gelen aileden, taksicinin 25 TL ücret istemesi İranlı aileyi çileden çıkardı.

    "DAHA ÖNCE 16 LİRA ÖDÜYORDUK"

    İHA'nın haberine göre, ücretin fazla olduğunu iddia eden aile ile taksici arasında bir süre tartışma yaşandı. Tartışma sırasında aile daha önce taksiye binerek geldikleri zaman 16 TL ödediklerini söyleyerek ücrete itiraz etti. İranlı aile Taksim Meydanı'nda bulunan polislerden taksicinin fazla para aldığını söyleyerek yardım istedi. Parayı verdiği sırada taksiciyle İranlı aile arasında kavga çıktı.

    REKLAM

    Kavga sırasında İranlı kadınlar taksiciye çantalarıyla vurdu, yardıma ise çevrede bulunan esnaf koştu. Daha sonra araya giren polisler iki tarafı ayırırken, İranlı aile üyeleri taksicinin uzun yoldan getirip fazla ücret aldığını söyleyerek şikayette bulundu.

    Olayın ardından aldatıldığını ve darp edildiğini belirten İranlı aile ile Taksici S.K., ifadeleri alınmak üzere Taksim Polis Merkezi'ne götürüldü. Yaşanan bu anlar ise çevrede bulunan bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ