Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Eski aşıklar bir arada! İsmail Hacıoğlu'nun eski aşkları Vildan Atasever ve Aslıhan Gürbüz pişti oldu - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Nazif Şahin Karpuz'un haberine göre; Indie müziğin Türkiye’deki köklü gruplarından Peyk’in ilk müzikali 'Hamiyet'i Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde üç bin kişi izledi.

    2

    İlk kez geçtiğimiz yıl kasım ayında 27'nci İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında izleyiciyle buluşan müzikal, Peyk’in solisti İrfan Alış’ın çocukluğunda yer etmiş sıra dışı bir kadının hikayesini 1980’lerdeki bir işçi mahallesinden bugüne taşıyor.

    3

    Aslı İnandık ve Peyk grubunun başrollerini paylaştığı 'Hamiyet’in oyuncularını sanatçı dostları yalnız bırakmadı.

    4

    Hamiyet’i izleyenler arasında Nurgül Yeşilçay, Emin Alper, Tamer Levent, İlker Başbuğ, Serra Kadıgil, Ceyda Düvenci, Ceylan Ertem, Aslıhan Gürbüz, Hazal Türesan, Vildan Atasever, Mehmet Erdem ve Nazan Kesal gibi isimler vardı.

    5

    Oyunu sevgilisi Necati Kocabay ile izleyen Nurgül Yeşilçay, gazeteciler ile çıkışta sohbet etti. Yeşilçay; "Ağladım oyunda. Biraz ağladım, biraz güldüm." dedi. Geçtiğimiz günlerde ağlamak ile ilgili açıklamalarını değerlendiren Nurgül Yeşilçay, "Ben şimdiye kadar dizilerde ağlayan roller oynadım. Artık gözüm akıyor" diyerek de güldü.

    6

    Son dönemde güzelliği ve verdiği kilolar ile gündemde olan Nurgül Yeşilçay; "Aç kalmadıkça zayıflamıyorsun. İki yılda verdim kiloyu. Şimdi yine kilo almaya başladım. Aç kalmak, acıklı bir durum. 16-18 saat aç kalın gün içinde sonra az yiyin. Ondan sonra kilo veriyorsunuz" diyerek verdiği kiloların sırrını da açıkladı.