Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerini Gökhan Alkan ve Öykü Karayel'in paylaştığı Show TV'nin fenomen dizisi Kalp Atışı, 28. bölümüyle Pazar akşamı final yapacak. Final bölümünü büyük merakla bekleyen izleyiciler, yeni bölümde neler yaşanacağını araştırıyor. Öte yandan Kalp Atışı'nın 28. final bölümünün 2. fragmanı da yayınlandı. İşte Kalp Atışı 28. final bölümü 2. fragmanı ve detaylar.

"BEN DÜŞERSEM SEN TUTAR MISIN?"

Show TV'deki ekran yolculuğunun sonuna gelen Kalp Atışı’nın final bölümünün 2. tanıtımı yayınlandı. Eylül’ün geçmişiyle ilgili gerçekleri öğrendiği tanıtımda, Ali Asaf ve Eylül’ün birbirlerine kenetlendiği anlar dikkat çekiyor.

Eylül’ün neden çocuk istemediğini öğrenen Ali Asaf Eylül’e çocuklarının mutlu olacağının sözünü verirken, Ali Asaf’ın çocuk isteğini kabul eden Eylül’ün mutluluğu gözlerinden okunuyor.

KALP ATIŞI FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Kalp Atışı’nın Pazar akşamı ekrana gelecek final bölümünde;

Annesinin ölmeden önce yazdığı mektubu okuyan Eylül, tüm hayatının yönünü çizen intiharın bir bencillik sonucu gerçekleştiğini öğrenince yıkılır. Bu yıkımı tek başına atlatmak isteyen Eylül’e en büyük yardım ise senelerdir kendisini yalnız bırakmakla suçladığı ama gerçekleri öğrendikçe bağlandığı anneannesinden gelir.

Eylül’ü Fatih’in kaçırdığını düşünen Ali Asaf ise panik halde kendisini aramaktadır. Eylül’e verdiği mektupla bu kayboluşun sebebi görülen İpek ise hem Ali Asaf hem de Oğuz tarafından suçlanır. Bu durumdan kaçmak için izlediği yol İpek’in pişman olacağı işler yapmasına yol açacaktır. Bebek için son şansını kullandığını düşünen bir anne adayının sorunlu hamilelik sürecinde neredeyse hayatından vazgeçecek noktaya gelmesi Eylül’ün kendisini sorgulamasına sebep olur.

Sultan’ın Sinan ile giriştiği ortaklık, Sinan’ın beklenmeyen hamlesiyle kendisi için sürpriz bir sona doğru ilerler. Tüm badirelerden sağlam çıkmayı başaran Eylül ve Ali Asaf, mutlu ve bol sürprizli bir akşam yemeğinde dostlarını ağırlarlar. Bu yemek sayesinde tüm kahramanlarımızın eksik kalan taraflarının tamamlandığını görürüz.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı, senaryosunu Ebru Hacıoğlu ve Verda Pars’ın yazdığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ali Burak Ceylan, Merve Çağıran, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz ve Serkan Tınmaz eşlik ediyor.

Kalp Atışı’nın final bölümü 28 Aralık Pazar saat 20.00'de Show TV'de!