Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Kara Bela filmi oyuncuları kimler? Kara Bela filmi konusu nedir? Sorusu izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Yönetmenliğini ve senaristliğini Burak Aksak'ın gerçekleştirdiği Kara Bela filmiyle ilgili merak edilenler haberimizde...

KARA BELA FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Cengiz Bozkurt Kudret
Seda Bakan Burcu
Erkan Kolçak Köstendil Güven
Cihan Ercan
Tarık Ünlüoğlu Atılgan
Berat Yenilmez Zabıta
Hasibe Eren Kudret'in karısı
İştar Gökseven Komiser
Erdal Tosun Düğün sahibi
Hakan Salınmış
Sadi Celil Cengiz Otelci
Benian Dönmez
Seda Telciler
Zihni Göktay Baba
Zerrin Sümer Anne

KARA BELA FİLMİ KONUSU

Hayatı hep başkalarının (babasının ve özellikle eşinin) kurallarına göre yaşamış olan Kudret’in düzeni sürpriz olaylarla altüst olur. Hayata karşı bocaladığı bir anda gördüğü rüyayı ciddiye alır ve çok sevdiği arabasına atlayıp Antep’e yola çıkar. Filmin bundan sonrası bir yol filmi klasiğine dönüşür. Yolda istemeden de olsa yeni arkadaşlar edinir. Yolculuk boyunca arabasının başına gelmeyen, Kudret ve arkadaşlarının da peşine düşmeyen kalmaz. Kudret ve yol arkadaşları, bu uzun ve zorlu yolculuğun sonunda hem dostluğun önemini keşfedecekler, hem de kuralsız yaşanan bir maceranın keyfini süreceklerdir.

KARA BELA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekimleri İstanbul, Adana ve Gaziantep’te yapıldı. Filmin tanıtımı için söz ve müziği Seda Bakan'ın müzisyen eşi Ali Erel’e ait olan Kara Bela şarkısı için Cengiz Bozkurt ve Seda Bakan stüdyo kaydı yapıp klip çektiler.