Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Kelly Brook: 40 yaşına yaklaşan biri için hiç de fena değilim - Magazin haberleri
    1

    Kıvrımlı hatlarıyla tanınan ve son dönemde giderek daha fazla kilon alan Kelly Brook, artık zayıflamak için çaba harcamadığını belirtti.

    2

    38 yaşındaki Brook, Now dergisine verdiği röportajda, "40 yaşına yaklaşan biri için hiç de fena görünmüyorum. Artık sürekli formda görünmek konusunda da üzerimde bir baskı hissetmiyorum" dedi.

    3

    Ancak buna karşılık, daha önce hayatının hiçbir döneminde de fiziksel görüntüsüyle ilgili olarak kendini bu kadar özgüvenli hissetmediğini de sözlerine ekledi.

    4

    Kelly Brook, "Sanırım yaşlanmayı da sürekli olarak mükemmel görünmemeyi de kabullendim" diye konuştu.

    5

    Brook, artık yaptığı işin değiştiğini de ekleyerek, "Televizyon işlerine ağırlık vermeye başladım. Artık eskisine oranla çok daha az iç çamaşırı modelliği yapıyorum" dedi.

    6

    Kısa bir süre önce Christine Lampard'ın sunduğu Loose Ladies adlı programa konuk olarak katılan Kelly Brook, yaşadığı sırt ağrıları yüzünden doktora gittiğini ve doktorun kendisine kilo vermesi gerektiğini söylediğini belirterek şöyle demişti:

    7

    “Taktığım sütyen bana yardımcı olmuyor ve neredeyse sırtımdan çıkacakmış gibi duruyor, o yüzden bugünlerde göğüslerimin kilosundan kurtulmaya çalışıyorum.

    8

    Kilo vermek için koşmaya çalışıyorum ama koşarken takabileceğim bir sütyen bulamıyorum, o yüzden koşarken mümkün olduğunca göğüslerimi ellerimle tutmaya ve yerlerinde durmalarını sağlamaya çalışıyorum"

    9

    Kelly sözlerine, tek bir göğsünün bir kilogram ağırlığında olduğunu söyleyerek ve onlarla barışık olduğunu ve sarkmalarından endişe etmediğini söyleyerek son vermişti.

    10

    Kelly Brook yaklaşık iki yıldır Fransız model Jeremy Parisi ile aşk yaşıyor.

    11

    Hayatının yarısını İngiltere'nin Kent kentindeki evinde yarısını da Parisi'nin memleketi olan Fransa'nın başkenti Paris'te geçiriyor.

    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21