Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Kenan İmirzalıoğlu: Lalin için fidan dikilmesi bizi onure etti - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Geçtiğimiz yıl Ekim ayında baba olan Kenan İmirzalıoğlu, Etiler'de objektiflere takıldı. "Biraz acelem var, başka zaman konuşalım" diyen oyuncu, gazetecilerin ısrarlı sorularına cevap verdi.

    2

    Kızı Lalin için yapılan ağaç dikimi kampanyası hakkında konuşan İmirzalıoğlu, "Lalin'in daha ayakları yere basmadan onun için fidanlar dikilmesi çok mutlu etti. Tabii ki güzel bir şey memleketin yeşermesine ailecek katkıda bulunmak. Hakikaten çok keyifli, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bizi çok onure etti" dedi.

    3

    "SİNEM MUHTEŞEM BİR ANNE OLDU"

    İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal'ın hamile olduğunu öğrenmesinden sonra, "Çocuk doğduktan sonra ömür boyu canı yansa, korksa 'anne, anne' diyor. Bir baba adayı olarak kıskanmıyor değilim açıkçası. Olursa o da 'anne' diyecek, 'baba' diyeceğini sanmıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

    Eşinin çok iyi bir anne olduğunu da sözlerine ekleyen İmirzalıoğlu, "Çok şükür sağlığı ve keyfi yerinde. Sinem, nazar değmesin muhteşem bir anne oldu. Böyle de devam eder diye düşünüyorum" demişti.

    4

    LALİN NE DEMEK?

    İmirzalıoğlu ve Kobal'ın kızlarına Lalin ismini vermesinin ardından, Lalin'in anlamı merak konusu olmuştu. Lalin'in 5 farklı anlamı var:

    1. (Eski dilde) parlak kırmızı.
    2. Kırmızı renkte olan, kırmızı renkli olan. Yakut kırmızısı.
    3. Al dudaklı, kırmızı ve güzel dudaklı.
    4. Lal'den yapılmış.
    5. Çiçek.

    5

    İmirzalıoğlu, kendisi gibi oyuncu olan Sinem Kobal ile 2016 yılında Ayvalık'ta nikah masasına oturmuştu.

    6