Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Kerimcan Durmaz'a bir şok daha! - Magazin haberleri
    1

    Kerimcan Durmaz, 28 Nisan Pazar günü Instagram hesabından, seyahat ettiği uçağın tuvaletinde müstehcen görüntülerini paylaştığı iddiasıyla büyük tepki çekti.

    2

    Kerimcan Durmaz'ın paylaştığı video sosyal medyayın tartışma konusu oldu. Kerimcan Durmaz'ın videosuna tepkiler de geldi. Kerimcan Durmaz video ile ilgili açıklama yaptı.

    3

    Durmaz, kısa süre sonra skandal paylaşımı silse de video sosyal medyada hızla yayıldı. Kerimcan'a büyük tepki yağdı.

    Kerimcan Durmaz paylaşımını sildikten sonra Instagram hesabı üzerinden açıklama yaptı.

    Durmaz, kendisine ait olmadığını iddia ettiği skandal paylaşımın ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı ve şu ifadeleri kullandı:

    Tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli gibi bir videoyu avukatıma iletmek istenirken sehven ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum. Bu video içeriğine benzer şekilde tarafıma sürekli olarak farklı hesaplardan uygunsuz pek çok video ve resim gönderilmektedir. Üzülerek bildiriyorumki yanlışlıkla paylaşılan bu video beni derinden sarsmıştır. Beni de son derece rahatsız eden bu durumda mağdur olmam sebebiyle, mesaj olarak gelen bu videonun sosyal medyada paylaşılması ile ilgili gerekli hukuki ve cezai yollara başvurulacaktır.

    4

    Çıkan haberlerden sonra 3.1 milyon takipçisi olan Kerimcan Durmaz'ı takipçi sayısı eridi. 200 bin kişi Durmaz'ı, takipten çıkardı.

    5

    Öte yandan Kerimcan Durmaz, gelen tepkilerden sonra havalimanında çektirdiği ve görüntülerdeki kişinin kendisi olduğunu güçlendiren fotoğrafları da sildi.

    Kerimcan Durmaz'ın yakın arkadaşı Demet Akalın, 2. Sayfa programına olayla ilgili şu açıklamayı yaptı:

    Evli barklı biri olarak bu olayın neyini savunayım. Ben ona söyleyeceğimi söyledim. Kerimcan'a, 'kimse seni bitiremedi sen kendini bitireceksin' dedim. Bu onun başına gelen 2. olay. Bu olay kabul edilemez. Sen bir şey olduysan, ünlüysen bu kadarını yapamazsın. Yok böyle bir dünya. Ben pilates yaparken fotoğraf çekemiyorum. Milletin uçkurunun bekçisi miyim? Kocamdan utandım.

    6

    Bir dönem Kerimcan Durmaz ile aynı programda jüri üyeliği de yapan Ivana Sert şunları söyledi: