Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Lerzan Mutlu'dan zehir zemberek açıklamalar! Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatının ardından... - Magazin haberleri
    1

    Alişan'ın kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş'ın vefatı hem sanat camiasını, hem de sevenlerini yasa boğdu. Tektaş, cenaze töreninin ardından Feriköy Mezarlığı'na defnedildi.

    2

    LERZAN MUTLU: HALKI KANDIRAN SAHTE KAHRAMANLAR!

    Sanatçı Lerzan Mutlu da bazı ünlü isimleri bir ölümün üstünden reklam yapmakla suçladı. Instagram'dan yaptığı paylaşımla zehir zemberek açıklamalarda bulunan Mutlu, "Bir ölünün üstünden bile haber olmak için yalan yanlış haberler yaptırıyorsunuz ya! Tüh, hepinizi yazıklar olsun! Kahramanlık yapacağım diye sahte kahramanlar sizi... Evde de, cenazede de görmedim sizi. Tatilini bile yarım bırakıp, dönmeyen... Halkı kandıran sahte kahramanlar sizi... Bari burada reklam yapmayın." ifadelerini kullandı.

    3

    "ZAVALLISINIZ"

    "Yazıklar olsun!" diyen Lerzan Mutlu, ardından sözlerine, "Bir susun da millet acısını yaşasın! Harbi zavallısınız, buradan bile reklam çıkarmak! Nasıl bir insansınız ya... Pess, yazıklar olsun. Artistliğe gelince mangalda kül bırakmazlar ama tatillerini yarıda kesip ne cenazeye, ne eve gelmek yok! Bu halkı böyle kandırın. Bir ölünün üzerinden... Tüh, yazıklar olsun!" şeklinde devam etti.

    4

    SEDA SAYAN: 15 AĞUSTOS'A KADAR SAHNE ALMAYACAĞIM

    Sanatçının bu sözlerle 15 Ağustos'a kadar sahne almayacağını açıklayan Seda Sayan'ı ve cenazeye katılamayan Demet Akalın'ı hedef aldığı ileri sürüldü.

    5

    DEMET AKALIN: BU TEPKİ BANA DEĞİL!

    Alişan ile aralarındaki buzları geçtiğimiz senelerde eriten Demet Akalın ise hakkında çıkan haberlerle ilgili suskunluğunu bozdu. Akalın, "İki gündür Alişan'layım, bana değil tepki! Sabah mezarlıktaydım. Kızının mandalinası babasının üstünde, toprağın üstünde..." dedi.

    6

    ECE ERKEN'DEN ZEYTİN DALI

    Ece Erken, bir dönem çok yakın dost oldukları Alişan'ın 6 yıl sonra Demet Akalın ile barışmasının ardından, ünlü şarkıcı ile küsmüştü. Yaklaşık 2 yıldır görüşmeyen eski dostlardan Erken, Alişan'a zeytin dalı uzatmıştı.

    7

    "ARTIK BERABER OLMA VAKTİ"

    Ece Erken, kardeşinin vefatı sonrası zor günler geçiren Alişan'a, "Eymen'im yeterince sensiz büyüdü. Artık beraber olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Allah ömür verirse daha nice yıllar devam edecek. Seni çok seviyorum, güçlü olman lazım ve olacaksın. Selçuk da öyle isterdi. Eymen seni çok özledi, ben de." sözleriyle seslenmişti.

    8

    "ARTIK 4 ÇOCUĞUM VAR"

    Ünlü şarkıcı, vefat eden kardeşinin ardından sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj paylaşmıştı. Alişan, "Abim bizi öksüz bıraktım gittin... Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın herşeyimdin... Ben şimdi sensiz ne yapacağım.. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi... Allah'ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı... 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı, şimdi 4 çocuğum var artık... Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet... Seni çok seviyorum abim... Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim... Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um... Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah..." ifadelerini kullanmıştı.

    9

    "SON NEFESİME KADAR YANINDAYIM"

    Selçuk Tektaş, Instagram sayfasındaki son paylaşımını nisan ayında yapmış ve eşi Merve Tektaş'ın doğum gününü kutlamıştı. Tektaş'ın, "Bugün benim canım aşkım, sevgilim, hayatımın anlamı, kızlarımın annesi, kısaca benim her şeyim doğmuş.Tam 13 yıldır beraberiz ve Rabbim'e ne kadar şükretsem az senin gibi bir hayat arkadaşına sahip olduğum İçin. Seni çok seviyorum meleğim son nefesime kadar hep yanındayım." mesajı görenleri duygulandırdı.

    10

    "KARDEŞİM OLDUĞUN İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM"

    Alişan, geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş'ın doğum günü için duygusal bir mesaj yayınlamıştı. Ünlü şarkıcı, "Eliz ile Burak senin gibi bir amcaları olduğu için çok şanslılar... Ben de senin gibi bir kardeşim olduğu için, arkandan hep güzel sözler duyduğum için, beni ve ailemizi her zaman gururlandırdığın için biz de çok şanslıyız... Seni çok seviyorum kardeşim. Doğum günün kutlu olsun... Allah sağlıkla, huzurla nice güzel yaşlar nasip etsin İnşallah hep birlikte..." ifadelerini kullanmıştı.

    11

    Selçuk Tektaş 12 Mayıs 1983'de dünyaya gelmişti. Evli ve iki kız babası olan Tektaş, 2009 yılında Merve Tektaş ile evlenmişti. Tektaş, Alişan'ın menajerliğini yapıyordu.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ