Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Takılın alişan ağladı, her şey dahil alişan ağlama, alişan Hilmi Topaloğlu, her şey dahil Hilmi Topaloğlu

    Ekranların en eğlenceli programı 'Her Şey Dahil' Çağla Şikel ve Alişan'ın sunumuyla hafta içi her sabah Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan bölümünde duygu dolu anlar yaşandı. Alişan'ın 'Babam' dediği ünlü yapımcı rahmetli Hilmi Topaloğlu'nun iki oğlu Okan ve Gökhan Topaloğlu canlı yayında 'Her Şey Dahil''e konuk oldu.

    "ONUN SAYESİNDE VARIM"

    Birbirinden ünlü konukların ve hayata dair her şeyin buluşma noktası olan "Her Şey Dahil" bugün izleyicilerine duygu dolu anlar yaşattı. Çağla Şikel Altuğ ve Alişan'ın sunumuyla seyircisini ekran başına kilitleyen programda rahmetli Hilmi Topaloğlu'nun videosu herkesi duygulandırdı. Hilmi Topaloğlu'nun son görüntülerini izleyen Alişan; "Benim şöhret olmam ve albüm yapmam onun sayesinde. Ben ona ölene kadar yanında olacağıma dair söz verdim. Çok şükür bu sözümü de tuttum. Bugün varsam onun sayesinde varım"

    dedi.

    EN ÇOK SEVDİĞİ CEKETİNİ HEDİYE ETTİLER!

    Daha sonra stüdyoya konuk olarak katılan Hilmi Topaloğlu'nun oğulları Okan ve Gökhan Topaloğlu, babalarının en çok giyindiği ceketini Alişan'a hediye etti. Bu hediye üzerine duygu dolu anlar yaşayan Alişan, gözyaşlarına boğuldu.

    Stüdyodaki duygusal anları biraz olsun yatıştırmak isteyen Çağla Şikel, Alişan'ın Emrah'la beraber söylediği "İhtiyacı Var" isimli şarkının klibini ilk kez yayınlattı.

    Alişan, Gözyaşlarına Boğuldu!

    Yılın Düeti: "İhtiyacı Var"

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ