Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Demet Akalın, Rankli Sayfalar programına konuk oldu. 'Bade'nin eşiyle barışmasına çok bozuldum' diyen Akalın, Ebru Gündeş hakkında da konuştu.

İşte Demet Akalın açıklamaları:


- Bizim kasalarımız ayrı. Herkesin parası kendine. Evin ve benim ihtiyaçlarım Okan'a ait. Yüklü alışverişlerimin tamamını kendim ödüyorum. Ona ödetmem zaten.

- 6-7 ayda bir illaki aramızda bir kriz çıkıyor. Bunu bertaraf etmek insanların elinde.

- Benim derdim Hira sabah uyandığında ikimizden birini yanında görsün istiyorum. Benim bütün derdim Hira.


- Ben bütün yapmak istediğim şeyleri Okan ile yapıyorum. Kız dedikodularımı bile onunla yapıyorum. O benim hem arkadaşım, hem eşim... Mükemmel bir baba. Okan'ın suratı asıldığı zaman ben denyolaşıyorum. Neden yüzün asıldı? diyorum ikide bir. O da benim için aynı şeyi düşünüyormuş."BADE'YE ÇOK BOZULDUM"

- İrem ile Rıza'nın boşanmasına şaşırmadım. Daha önce haberler çıkmıştı o yüzden beklediğim bir şeydi.


- Bade İşçil'in eşiyle barışmasına çok bozuldum. Kızın acayip derecede arkasında duruyordum. Ona inanamıyorum yani. Artık duyduğum hiçbir şeye şok olmuyorum ama Bade'ye şok oldum. Ona biraz da kızdım galiba...

"EBRU İLE MESAJLAŞTIM"

- Ebru ile mesajlaştım. En yakın sürede ziyaretine de gideceğim. İnsanoğlunun başına her şey gelebilir. Tatsız haberleri de görüyorsun. O kadar tatsız bir mevzu ki, ahkam kesmek bize yakışmaz. Ebru, mutlaka kendine göre bir plan program çizmiştir. Belki de bunları hiç düşünemiyordur, ruh halini bilemiyorum ki...

- Ebru çocuğunu Türkiye'ye getirmek için dönmüştür. Tabii ki geri gidecektir.- 'Böyle bir şey başıma gelirse' düşüncesi bile kötü. Korkunç bir şey. Ben her zaman eşimin arkasındayım, o da benim arkamdadır. Her şey insanoğlu için. Büyük konuşmamak lazım.- Her şey insanlar için ama gerçekten çok zor ya. Üzücü. Ortada bir çocuk olduğu için daha zor. Alara daha çok ufak. Ebru'nun çocuğunun üzerinden ona yürüyecek bir arkadaş çevresinin olduğunu düşünmüyorum.

- Okan ile olan evliliğimiz mantık evliliği değil, aşk evliliği.

- Akşamları pazen giyiyorum. Bildiğin pijama. En son dantelli geceliği ne zaman giydim acaba?

"ÖNCE BURAYI TEMİZLEYELİM"

- Hande Ataizi'nin çocuğuna ikinci el kıyafet giydirdiğini gözümle görsem inanmam. Bazı insanları kafanda bir yere oturtursun. Hande de benim için öyle bir kadın.

- Milano'da mağazalara gidip önce çocuk katına çıkıyorum. Laf da şu 'Önce burayı temizleyelim'. Çocuğum konusunda gözüm kara. Tek zevkim bu. 'Küçülen kıyafetlerini, oyuncaklarını ne yapıyorsun' derseniz benden sonraki kuzen çocuklarına veriyorum.

- Instagram dediğiniz şey yediğiniz içtiğini koymanız için açılmış bir site. 'Bu saatte bu fotoğraf mı koyulur' diyorlar. Ee sen koyma ozaman.- Sahnede çok fazla kıyafet dağıtıyorum. Moduma bağlı ne vereceğim. 'Bugün kimin doğum günü, hemen nüfus cüzdanını getir çabuk!' diyorum üzerimde ne varsa veriyorum.

- Sağa sola para harcadığım için annem bana 'zavallı' dedi. Üç gündür konuşmuyorum. Kuzenime düğün yapıyorum, ee yapmayayım mı yani? Demet Akalın olmuşsun, kazanıyorsun. Halimden çok memnunum. Allah bana versin ben onlara...

"GENÇ KIZKEN METİN TEKİN'E HAYRANDIM"

- Geçmişte mayo giymişim, şimdi şarkıcılık yapıyorum. Sülalemin yarısı benimle el sıkışmayacak kadar sofu.  Hira'ya oturup namaz eğitimi vermedik. Evde namaz kılanları görmüş, yapmış. Bundan rahatsızlık duymak nedir? Herkesin dini imanı kendine, ben o kadar mutlu oldum ki... Videosunu paylaştım. 6-7 ay önce Hira'nın piyano çalarkenki videosunu paylaştım. Ona neden delirmediler?