Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Trt 1'in vazgeçilmez dizisi olma yolunda ilerleyen Payitaht Abdülhamid dizisi cuma akşamları izleyicisi ile buluşuyor. En son 29. son bölümü ile yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinin, 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Payitaht Abdülhamid 30. bölümde neler olacak? İşte Payitaht Abdülhamid 30. bölüm fragmanı ve özeti...

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 30. BÖLÜM FRAGMANI 

Payitaht Abdülhamid dizisinin 30. yeni bölüm fragmanı;

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 29. BÖLÜM ÖZETİ

Sultan Abdülhamid, kimliğinden şüphe ettiği Gerfand’ın ailesini getirtmiştir. Yolun sonuna gelen Parvus için son kozlarını oynama zamanıdır.
 
Varna’da camide ibadet eden Müslümanlar korkunç bir şekilde katledilir ve  katliamı Bulgar Çeteleri yapmış gibi gösterilir. Bu katliamın emrini veren kişi tabii ki Parvus’tur. Dünyaya, Abdülhamid’in intikam için Bulgarları öldürdüğü servis edilecektir. Bu amaçla Parvus, Bulgar köylerine baskınlar yaptırır. Rus Heyeti olayı tetkik için harekete geçer ve Osmanlı Savaşın eşiğine gelir.

Ahsen kolera virüsünü kendine enjekte ettirmiş ve bu illete çare bulunması beklenirken, Kemalettin de vicdanına yenik düşüp ölüm döşeğindeki Naime’nin yanına gelmiştir. Bu sırada Hatice’nin ortadan kaybolması Seniha ve Fehime’yi endişeye boğar.
 
Bidar Sultan, Firuze’yi Tevfik Paşa ile evlendirerek ondan kurtulmayı umut ederken, Abdülkadir’le karşı karşıya gelir.
 
Sultan Abdülhamid artık kimliğinden emin olduğu Parvus’u yakalamak üzere Murat’a emir verirken, Rus Heyeti Varna’daki Osmanlı Tabyalarını bombalamaya hazırlanmaktadır.

Haberi Hazırlayan : Engin Karaaslan