Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Robert De Niro: Tehdit edildim - Magazin haberleri
    1

    ABD'li usta aktör Robert De Niro (78) ile kendisini taciz ve cinsiyet ayrımcılığıyla suçlayan eski asistanı Graham Chase Robinson (37) arasında sular durulmuyor.

    2

    Robinson'ın cinsiyet ayrımcılığı ve taciz suçlamasıyla ekim ayında açtığı 12 milyon dolarlık tazminat davasına, kendisine verdiği bütçeyi kötüye kullandığı ve işten kaytardığı suçlamalarıyla 3 milyon dolarlık tazminat davasıyla karşılık veren usta oyuncundan yeni bir hamle daha geldi.

    3

    Robert De Niro'nun avukatları, Robinson'u kendisine dava açmadan önce istediğini vermediği takdirde, Hollywood yıldızının en karanlık sırlarını açığa döken bir kitap yazmakla tehdit ettiğini iddia etti.

    4

    Mahkeme kayıtlarına göre Robinson aynı zamanda e-posta yoluyla eski patronunun karakter özelliklerini de yazmakla tehdit etti. Avukatlar, söz konusu e-posta hakkında daha fazla detay vermedi.

    5

    Graham Chase Robinson dava dilekçesinde De Niro'nun kendisine küfür ettiğini, zorla fiziksel temasta bulunduğunu, cinsel içerikli yorumlara maruz bıraktığını ve ahlaksız şakalar yaptığını iddia etti.

    6

    Ünlü oyuncunun avuktalırının açtığı dava da ise en çok Robinson'ın iş yerinde saatlerce efsane dizi Friends'i izlediği suçlaması dikkat çekmişti.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ