Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin EVLENİYORLAR! Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi düğün hazırlığına başladı! - Magazin haberleri
    1

    Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'yi geçtiğimiz haftalarda anne ve babasıyla tanıştırmış, ardından da tatile gitmişti. Daha sonra Alsaloussi'nin ailesini ziyaret etmek için soluğu Dubai'de alan Subaşı, sevgilisi ile evlilik hazırlıklarına başladıklarını duyurdu.

    "ÇOK HEYECANLIYIM"

    Konuyla ilgili Instagram hesabından paylaşımda bulunan Şeyma Subaşı, "Düğün için yapılacaklar listesi... Önce konuklar... Aman Tanrım, çok heyecanlıyım! "ifadelerini kullandı.

    2

    115 BİN TL NAFAKA KESİLECEK

    Şeyma Subaşı, 2017'de evlendiği Acun Ilıcalı'dan bir yıl sonra boşanmıştı. Subaşı'na 115 bin TL yoksulluk, Melisa'ya ise 10 bin TL iştirak nafakası olmak üzere her ay 125 bin TL ödeniyor. O dönem yapılan protokole göre, Subaşı, nikah masasına oturduğunda 115 bin TL'lik nafakayı alamayacak.

    3

    'ANNELER GÜNÜ' JESTİ

    Nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftten Alsaloussi, Subaşı'na Anneler Günü hediyesi olarak da lüks bir araç satın aldı. Sevgilisinin sürprizi karşısında heyecan dolu anlar yaşayan Şeyma Subaşı, "Anneler Günü'n kutlu olsun Şeyma! Arabam şimdi geldi" ifadelerini kullandı.

    4

    UÇAĞI KAPATTI!

    Geçtiğimiz haftalarda şehir değiştirmek isteyen Şeyma Subaşı-Mohammed Alsaloussi çifti, Bali'de özel jet bulamayınca, Alsaloussi bir uçağın tüm biletlerini satın alarak jest yapmıştı. Subaşı da, uçağın içinden bir görüntü paylaşarak, "Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti" ifadelerini kullanmıştı.

    5

    "HER ZAMAN EN İYİSİNİ HAK ETTİĞİMİ BİLİYORDUM"

    Sevgilisinin kendisi için uçak kapatmasının ardından hakkında çok sayıda tweet atılan Şeyma Subaşı, kendisine gelen eleştirilere, "Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum! Çok değerliyim, çok özelim ama her şeyden önce ailemden iyi bir eğitim aldım. İyi bir insan olmamı tavsiye ettiler. Tanrı bana en iyisini verdi. Seni çok seviyorum Meedo! 'Harika bir adam nasıl olmalı?' diye bir kitap yazmalısın" şeklinde yanıt vermişti.

    6

    "HİKAYEMİZ ÇOK UZUN"

    Öte yandan bir programa konuk olan Subaşı, ilişkisi hakkında konuşmuştu. Şeyma Subaşı, "3 aydır birlikteyiz. Çok güzel gidiyor, bizim hikaye çok uzun. Ailem benim mutluluğumla zaten mutlu olan insanlar. Tanıştıktan sonra da 'Şeyma nasıl bir çocuk bu küçücük' dediler. 25 yaşında zannediyorlar ama 36 yaşında" şeklinde konuşmuştu.

    7

    "MELİSA İSTEMESEYDİ BU YOLA GİRMEZDİM"

    Evlilik kararıyla ilgili kızının görüşlerini de anlatan Subaşı, "Melisa ile abi-kardeş gibiler. Eğer Melisa sevmeseydi, istemeseydi ya da Melisa'dan öyle bir enerji almasaydım asla bu yola girmezdim" demişti.

    8

    "SEVGİLİMİN MALI OLMAKTAN MUTLUYUM"

    Üzerinde 'Sevgilimin malıyım' yazan tişörtüyle ilgili de konuşan Subaşı, "Ben onun bir malıyım' lafını bir obje olarak görmüyorum. Ben sevgilimin malı olmaktan memnunum yani. 'Ben seninim, ne yapmak istersin bana...' Ben öyle bir mantıktayım. Ben seni en tepeye çıkarayım, sen de beni en tepeye çıkar" sözleriyle sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

    9

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ