Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Beşiktaş Tolgay, Beşiktaş, Tolgay Arslan, Tolgay Arslan Beşiktaş'ta, Tolgay Arslan Galatasaraylı olduğunu açıkladı (Tolgay Arslan hangi takımlı?), - Galatasaray Haberleri

    2013 yılının Nisan ayında Hamburg antrenörü Thorsten Fink ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Tolgay Arslan, burada DHA'ya yaptığı açıklamada Galatasaraylı olduğunu belirtmişti. Tolgay'ın Babası Erhan Arslan da bir kaç gün önce Beşiktaş ve Trabzonspor ile görüşmeler yaparken ailece Galatasaraylı olduklarını hiç çekinmeden dile getirmişti.

    Tolgay Arslan, o günlerde verdiği verdiği röportajda; Süper Lig'i yakından takip ettiğini belirterek kalbinin çocukluğundan beri tuttuğu Galatarasaray için çarptığını söylemiş, "Hangi takımı tutuyorsun sorusuna "Galatasaraylıyım" yanıtını vermişti.

    Tekliflerle babasının ilgilendiğini ve menajerliğini de babasının yaptığını söyleyen orta saha oyuncusu; o günkü röportajında "Babam ciddi bir şey olursa beni haberdar eder, tekliflerle o ilgileniyor." şeklinde konuşmuştu.

    İŞTE O RÖPORTAJ!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ