Uefa Avrupa Ligi maçları hangi kanalda yayınlanacak?
UEFA Avrupa Ligi ikinci hafta maçları bugün başlıyor. İşte Avrupa Ligi maç programı ve maçların hangi kanalda yayınlanacağı bilgisi...
UEFA Avrupa Ligi grup maçlarında ikinci hafta heyecanı yarın başlıyor.
Avrupa Ligi'nin ikinci haftasında yarın 12 grupta 24 maç oynanacak.
A Grubu'nda yer alan Fenerbahçe, saat 22.05'te başlayacak maçta Ülker Stadı'nda Hollanda temsilcisi Feyenoord'u konuk edecek.
Atiker Konyaspor, H Grubu mücadelesinde KAA Gent Stadı'nda Belçika ekibi Gent'e, L Grubu lideri Osmanlıspor ise İsviçre'nin Zürih takımına Letzigrund Stadı'nda konuk olacak. İki karşılaşma da saat 20.00'de başlayacak.
UEFA AVRUPA LİGİ İKİNCİ HAFTAMAÇLARI:
18.00 Gebele (Azerbaycan) - Mainz 05 (Almanya)- TİVİBU
18.00 Astana (Kazakistan) - Young Boys (İsviçre)- TİVİBU SPOR 2
20.00 Ajax (Hollanda) - Standard Liege (Belçika)
20.00 Gent (Belçika) - ATİKER KONYASPOR (Türkiye) -TİVİBU SPOR 2
20.00 Schalke 04 (Almanya) - Salzburg (Avusturya)
20.00 Fiorentina (İtalya) - Karabağ (Azerbaycan)
20.00 Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Inter (İtalya)
20.00 Zürih (İsviçre) - OSMANLISPOR (Türkiye)-TİVİBU SPOR 3
20.00 Celta (İspanya) - Panathinaikos (Yunanistan)
20.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Braga (Portekiz)
20.00 Krasnodar (Rusya) - Nice (Fransa)
20.00 Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - PAOK (Yunanistan)
20.00 Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Southampton (İngiltere)
20.00 Steaua Bükreş (Romanya) - Villarreal (İspanya)
22.05 Saint-Etienne (Fransa) - Anderlecht (Belçika)
22.05 Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) - Maccabi Tel-Aviv (İsrail)
22.05 Roma (İtalya) - Astra (Romanya)-TİVİBU SPOR 4
22.05 Genk (Belçika) - Sassuolo (İtalya)
22.05 Manchester United (İngiltere) - Zorya (Ukrayna)- TİVİBU SPOR 3
22.05 Zenit (Rusya) - AZ Alkmaar (Hollanda)
22.05 Austria Wien (Avusturya) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)
22.05 Athletic Bilbao (İspanya) - Rapid Wien (Avusturya)
22.05 FENERBAHÇE (Türkiye) - Feyenoord (Hollanda) - TRT 1/ TİVİBU SPOR 2
22.05 Olympiakos (Yunanistan) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)