Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor, Hüseyin Kalpar'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Ertuğrul Sağlam'ı getirdiğini ve deneyimli çalıştırıcı ile 1.5 yıllık anlaşma sağlandığını duyurmuştu. Alanyaspor ile Ertuğrul Sağlam arasındaki anlaşma kısa bir süre içinde bozuldu.

ERTUĞRUL SAĞLAM DA AÇIKLADI

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Aytemiz Alanyaspor ile yaptıkları görüşmelerin, belirli konulardaki anlaşmazlıklar sebebiyle son bulduğunu söyledi.

Sağlam, dün akşam saatlerinde Aytemiz Alanyaspor yöneticileriyle İstanbul'da görüşme yaptıklarını anımsattı.

Görüşmenin olumlu sonuçlanmadığını dile getiren Sağlam, "Aytemiz Alanyaspor ile yaptığımız görüşmeler, belirli konulardaki anlaşmazlıklar sebebiyle son buldu. Göstermiş oldukları ilgiden dolayı Aytemiz Alanyaspor yönetimine ve taraftarına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum." dedi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor'un kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, dün akşam Hüseyin Kalpar'dan boşalan teknik direktörlük görevine Ertuğrul Sağlam'ı getirdiklerini duyurmuştu.

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Alanyaspor Kulübü, imza aşamasında yaşanan sorunlar nedeniyle teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile yapılan görüşmelerin olumsuz sonuçlandığını açıkladı.

Turuncu-yeşilli kulübün sosyal medya hesabında yer alan açıklamada, Hüseyin Kalpar'dan boşalan teknik direktörlük görevi için Ertuğrul Sağlam ile yapılan görüşmelerin olumsuz sonuçlandığı bildirildi.

Açıklamada, "Kulübümüzün teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile yaptığı görüşmeler, imza aşamasında yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle sonlandırılmıştır." denildi.