Beşiktaşlı taraftarlar Lyon'u uyutmadı
Beşiktaşlı taraftarlar, Lyon'un kaldığı otele deniz yoluyla gelerek, havai fişekler patlatıp, marşlar söyledi ve Fransızları uyutmadı
![Lyon'u uyutmadılar!](/images/dummy/placeholder-image.gif)
UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final rövanş maçında Fransız ekibi Lyon ile karşılaşacak Beşiktaş'ta taraftarlar, rakip takıma sürpriz bir gece yaşattı. Lyon'un konakladığı Çırağan Sarayı'na kara yolu ile ulaşamayan siyah-beyazlılar, deniz yoluyla ulaşarak, Fransız kafilesini uyutmadı.
Havai fişekler ve meşalelerle birlikte marşlar söyleyen taraftarlar, 'Burası İstanbul, buradan çıkış yok' sloganları atarak, Lyon'u rahatsız etmeye çalıştı.