Televizyon yayın akışı 13 Haziran Pazartesi : Bugün Show TV, Kanal D, Star TV, ATV, FOX TV, TV8 TV yayın akışında neler var?
13 Haziran TV yayın akışında hangi dizi, film ve haber bültenlerinin ekrana geleceği televziyon seyircileri tarafından araştırılıyor. Günün yorgunluğunu televizyon izleyerek atmak isteyenler 13 Haziran Pazartesi akşamı; Hakim filmi final bölü ve Yasak Elma sezon finali bölümünü izleyebilecek. İşte, TV, Kanal D, Star TV, ATV, FOX TV, TRT 1 ve TV8 yayın akışı…
Dizi severler 13 Haziran TV yayın akışında hangi dizi ve filmlerin yer aldığını araştırıyor. 13 Haziran Pazartesi akşamı; ATV’de Hakim final bölümüyle, FOX TV’de Yasak Elma sezon final bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor. 13 Haziran Pazartesi Show TV, Kanal D, Star TV, ATV, FOX TV, TV8 yayın akışı şöyle;
SHOW TV YAYIN AKIŞI
06:00 Yeni Gelin
08:30 Bu Sabah
10:30 Şef Kapımda
12:10 Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18.45 SHOW Ana Haber
20:00 Alpex: Ölüm Adası
21:45 Ip Man 4: Final
00:15 Alpex: Ölüm Adası
02:00 Ip Man 4: Final
KANAL D YAYIN AKIŞI
07:00 Küçük Ağa
09:00 Neler Oluyor Hayatta?
11:00 Yaprak Dökümü
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk-ı Memnu
18:30 Kanal D Ana Haber
20:00 Yerli Sinema
22:30 Yerli Sinema
00:30 Seversin
STAR TV YAYIN AKIŞI
07:00 Mesut Yar İle Bugün
09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16.00 Güzel Köylü
18.30 Star Haber
20:00 Anonim
21:45 Anonim
23:45 Sucu Kamil
01:30 Fazilet Hanım ve Kızları
03:30 Sabahın Sultanı Seda Sayan
FOX TV YAYIN AKIŞI
08:00 Çalar Saat
10:45 Ekonomi Arası
11:00 Çağla ile Yeni Bir Gün
13:00 En Hamarat Benim
16:45 Gizli Saklı
19:00 Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20:00 Yasak Elma
23:45 Senden Daha Güzel
02:15 Gizli Saklı
04:30 İnadına Aşk
06:00 Aşk Yeniden
ATV YAYIN AKIŞI
06:20 Kuruluş Osman
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da – Özel
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Hakim-FİNAL
00:20 Yalnız Kurt
TRT 1 YAYIN AKIŞI
05:43 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:45 Hapishanedeki Çiçek
08:45 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:00 Alişan İle Gülümse Hayata
12:45 Türkiye’nin Mutfağı
15:15 Gönül Dağı
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Yabancı Sinema “Meg: Derinlerdeki Dehşet”
00:35 Kara Tahta
03:00 Gönül Dağı
TV8 YAYIN AKIŞI
06:30 Oynat Bakalım
07:15 8’de Sağlık
08:30 Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa
11:15 Survivor All Star 13:00 Survivor Panorama
15:00 Canım Annem
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz / Yeni Bölüm
20:00 Survivor All Star / Yeni Bölüm
00:15 Survivor Ekstra
02:15 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
04:15 Müge ve Gülşen’le
2.Sayfa 05:30 Oynat Bakalım