Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Astroloji Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları... (1 Nisan 2017)

    Bu hafta sonu Ay, İkizler burcunda dolaşıyor. Bugünlerde her zamankinden daha konuşkan ve daha hareketli olabiliriz. Davranışlarımızda bir tutarsızlık olabilir. Bu durum da çabuk karar değiştirmemize yol açabilir. Partnerimizle daha çok konuşmak ve tartışmak isteyebiliriz. El becerisine ve iletişime dayalı işlerde kendimizi bütün yeteneklerimizle ortaya koyabilir ve çevremizden takdir toplayabiliriz.

    KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Kişisel adımlarınız ve hayatınızla ilgili kararlar öne çıkabilir. Daha fazla ön planda olacak, görüntünüze yatırım yapacak ve geri planda durduğunuz günlerin acısını çıkaracaksınız.

    BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    REKLAM

    Nisan başında harekete geçmeyin. Planlar yapmalı, hayatınızı daha da güzelleştirecek projeleri kafanızda kurmalı ve olayları kadersel temalarla yaşayacağınızı bilmelisiniz.

    İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    İlişkilerinizde denge kurun. Aşk hayatınız ve sosyal çevreniz fazlasıyla aktif. Eski arkadaşlarınızla daha fazla paylaşım elde edebilir, iş ilişkilerinizde bazı sıkıntılara açık olabilirsiniz.

    YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bu aya kariyeriniz ve çevrenizdeki etkili oluşumlarla “Merhaba” diyebilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda insanlarla olan ilişkilerinize mutlaka dikkat etmelisiniz.

    ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Nisan ayı, kariyerinizde büyüyeceğiniz bir ay olacak. Sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planlara odaklanabilirsiniz. Parasal konulardaki sorunlara dikkat etmeniz gerekebilir.

    BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Parasal dengenizi iyi koruyun. Bir yandan elinize para geçebilir, diğer yandan da beklenmedik harcamalarla o para elinizden gidebilir. Algılama kapasiteniz yüksek olacak.

    REKLAM

    TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Özel ilişkileriniz ve partnerinizin parasal konuları üzerine dikkatle eğileceksiniz. Bu ay boyunca kendinizi geliştirmek istediğiniz konuların tek tek karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

    AKREP GÜNLÜKBURÇ YORUMU

    Ortak parasal işleriniz kafanızı kurcalayabilir. Sizi geliştiren olaylarla her zamankinden daha fazla ilgilisiniz. Hem iş hem de özel hayatınıza daha fazla önem göstereceksiniz.

    YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda hareketlilikler devam ediyor. Sosyal çevrenizden alacağınız güzel desteklerle partilerin, eğlencelerin aranılan kişisi siz olabilirsiniz.

    OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Nisan ayını yapılması gereken günlük işlerinizin düzeniyle karşılayacaksınız. Aşk, flört, sportif faaliyetler hayatınızda önemli olacak. Çevrenizle ilişkilerinize özen gösterin.

    REKLAM

    KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    İletişiminizi ailenize ayıracaksınız. Emlak alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa kafanız etkin bir şekilde çalışabilir. Aile hayatınızda konuşulması gerekenleri konuşabilirsiniz.

    BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Ay boyunca parasal konularda güzel fırsatlarınız olacak. Aile hayatınıza önem vereceksiniz. İletişimsel işlerinizde güzel sonuçlar alınabilir ama elinizi çabuk tutmalısınız.

    HT MAGAZİN / HANDE KAZANOVA

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ