Dünyam Hastanesi Başhekimi Dr. Erol Bedir:
- "Günün yorgunluğunu, sohbetlerle atmaya çalışıyoruz"

(Fotoğraflı - Görüntülü)

Turan Bulut
KAYSERİ (İHA) - Özel Dünyam Hastanesi tarafından düzenlenen geleneksel iftar programında hastane çalışanları bir araya geldi.
Düzenlenen programa aileleriyle birlikte katılan hastane çalışanları, birbirleriyle sohbet ederek daha fazla tanıma imkanı buldular. Personelin gün yoğunluğunun ardından görüşmelerini ve birbirlerini daha fazla tanıma imkanı sağlamak için her sene böyle bir program düzenlediklerini kaydeden Hastane Başhekimi Dr. Erol Bedir, "Her sene Ramazan ayında bir gün hastanelerimizin doktorları, sorumluları ve diğer elemanlarımızla birlikte hep beraber iftar ediyoruz. Hem gündüz yoğunlukta birbirlerini göremeyen arkadaşlarımız birbirlerini görüyorlar, hem aileler birbirleriyle daha fazla tanışma fırsatı buluyorlar. Günün yorgunluğunu, sohbetlerle atmaya çalışıyoruz. Bugün de güzel bir bahar akşamı. Güzel bir tesiste güzel bir iftar yemeği yedik. İnşallah aramızdaki muhabbet bu şekilde devam eder" dedi.
Programda davetliler, canlı müzik eşliğinde güzel bir akşam geçirme fırsatı da buldu.
(TB-AÖ-Y)

06.06.2017 11:49:02 TSI
NNNN

Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kayseri haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kayseri Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

İLGİLİ HABERLER